Wpis z mikrobloga

Miraski, co się dzisiaj #!$%@?ło jak jechałem do #pracbaza
Słowem wstępu, dzisiaj mam na sobie koszulkę patryiotyczną, czyli Behemotha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Często noszę koszulki jakiś Alice Cooperów czy innych Motorhead.

Do rzeczy, jadę sobie autobusem i słucham sobie spokojnie muzyki.
Stoję na przegubie i na jednym z przystanków wsiada ona.
Młoda blodnynka, szczupła, zgrabna - 7/10
Spojrzała na mnie.
Nagle jej wzrok się zawiesił, tryby w głowie zaczęły pracować z pełną wydajnością.
Jednego megachomika na godzinę.
I co zrobiła potem?



#heheszki #takbylo #bekazkatoli
  • 62
@sielkunczik: tag alkurat tutaj wybitnie nie pasuje, do ateizmu mam bardzo daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz, dla mnie jest to niezrozumiałe, że ktoś musi się za kogoś (lub przez kogoś) modlić, tylko dlatego bo słucha takiej a nie innej muzyki. Ciekawe co by zrobiła jakbym miał koszulkę War Of Ages (chrześcijański metalcore).
Dla mnie wiara jest jak benis - fajnie, super, ale schowaj i nie pokazuj
Dla mnie wiara jest jak benis - fajnie, super, ale schowaj i nie pokazuj w miejscach publicznych.


@404unknownuser: dla mnie gust muzyczny jest jak benis fajnie super, ale schowaj i nie pokazuj w miejscu publicznym

Wiesz, dla mnie jest to niezrozumiałe, że ktoś musi się za kogoś (lub przez kogoś) modlić, tylko dlatego bo słucha takiej a nie innej muzyki.


@404unknownuser: a skad wiesz ze modlila sie za ciebie? Bo
@sielkunczik: a wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt, że jakiegoś zespołu czy gatunku nie lubię nie upoważnia mnie do krytyki w miejscu publicznym gustów innej osoby.
Serio, nie wyobrażam sobie, że ktoś idzie w koszulce zespołu, za którym ja nie przepadam, i robię wyraźne gesty zgorszenia lub obrzydzenia. Nawet jakby to była koszulak wielbiąca discopolo ( ͡° ͜ʖ ͡