Wpis z mikrobloga

Miruny chce wyrzucic stara kanape/naroznik no i chyba nie wynosi sie tego chyba zwyczajnie na smietnik nie? Gdzies sie to dzwoni zeby po to przyjechali czy jak to wyglada bo szczerze nie mam pojecia xD

#rzeszow
  • 15
@Sylar:

"Odpady wielkogabarytowe przyjmowane są w Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) utworzonych w dwóch lokalizacjach:

- ul. Ciepłownicza 11, 35-322 Rzeszów,

- al. gen. Władysława Sikorskiego 428, 35-304 Rzeszów.

Punkty czynne są we wtorki, czwartki i soboty w godz. 10 – 18.

Od 1 stycznia 2015r. w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi istnieje możliwość dwukrotnego w ciągu roku odbioru odpadów wielkogabarytowych z nieruchomości o zabudowie jednorodzinnej, a w przypadku
@Sylar koło elektrociepłowni masz selektywny skup odpadów czy coś takiego to pawilonie powinieneś tam to dać, ale jak wyniesie na śmietnik to ktoś sobie powinien przygarnac :D. Ew zadzwoń do przedsiębiorstwa miejskiego które zjmuje6sie śmieciami i zgłoś, że chcesz pod wskazanym adresem zostawić coś takiego. Jeżeli to jest spółdzielnia mieszkaniowa myślę, że możesz zadzwonić do nich i zapytać.
@Sylar koło elektrociepłowni masz selektywny skup odpadów czy coś takiego to pawilonie powinieneś tam to dać, ale jak wyniesie na śmietnik to ktoś sobie powinien przygarnac :D. Ew zadzwoń do przedsiębiorstwa miejskiego które zjmuje6sie śmieciami i zgłoś, że chcesz pod wskazanym adresem zostawić coś takiego. Jeżeli to jest spółdzielnia mieszkaniowa myślę, że możesz zadzwonić do nich i zapytać. .