Wpis z mikrobloga

Złote Konto na Wykopie? ()

Kochani! Mircy i Mirabelki! Pokazaliście, że można mieć złote serce, akcja #pomagamypaulinie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Idziemy za ciosem a taka akcja wymaga specjalnych środków i @wykop stanął na wysokości zadania!

Chciałbym zaprosić Was w tym wpisie do licytacji kolejnego prezentu od wykop.pl:

INDYWIDUALNY KOLOR TWOJEGO LOGINU PRZEZ ROK!


Wszystkie środki zebrane w licytacji zostaną przeznaczone na rehabilitację mojej córki Pauliny, która od 5 lat choruje na ciężką postać Stwardnienia Rozsianego i wymaga nieustannej rehabilitacji, w tym częstych zorganizowanych turnusów...
Licytujemy do niedzieli (18:00) Bardzo proszę o przemyślane oferty :)

można nam też pomóc przez zasilenie naszej skarbonki na https://zrzutka.pl/pwfh78
r.....9 - Złote Konto na Wykopie? (。◕‿‿◕。)

Kochani! Mircy i Mirabelki! Pokazaliści...

źródło: comment_ileCFCFxrs57E2MCWAHsibCTHA24oJ99.jpg

Pobierz
  • 321
  • Odpowiedz
Korzystając z okazji, że jest tak ogromne zainteresowanie sprawą mojej córki Pauliny chorującej na Stwardnienie Rozsiane ( ma ciężką postać choroby) chciałem Wam się pochwalić, że pomimo tylu przeciwieństw losu córka nie poddaje się….w minioną sobotę byliśmy uczestnikami jej wielkiego osobistego sukcesu…a mianowicie uroczystego absolutorium na ogromnej Sali Targów Poznańskich…kiedy wchodziła na scenę o kulach i w asyście innej osoby aby odebrać tytuł magistra ( UE Poznań), półtora tysiąca osób biło jej
r.....9 - Korzystając z okazji, że jest tak ogromne zainteresowanie sprawą mojej córk...

źródło: comment_TuUztxI1o4GNs995aLSdKrLhdRTP9Sw7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EtaCarinae: O takie premum nic nie robiliśmy! To jest prawdziwe premium przez duże P... elitarne. Nie dostanie go byle kto co tylko płaci kilka cebulionów na miesiąc.
  • Odpowiedz
@robertt1969

Korzystając z okazji, że jest tak ogromne zainteresowanie sprawą mojej córki Pauliny chorującej na Stwardnienie Rozsiane ( ma ciężką postać choroby) chciałem Wam się pochwalić, że pomimo tylu przeciwieństw losu córka nie poddaje się….w minioną sobotę byliśmy uczestnikami jej wielkiego osobistegon sukcesu…a mianowicie uroczystego absolutorium na ogromnej Sali Targów Poznańskich…kiedy wchodziła na scenę o kulach i w asyście innej osoby aby odebrać tytuł magistra ( UE Poznań), półtora tysiąca osób biło
  • Odpowiedz