Wpis z mikrobloga

Złote Konto na Wykopie? ()

Kochani! Mircy i Mirabelki! Pokazaliście, że można mieć złote serce, akcja #pomagamypaulinie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Idziemy za ciosem a taka akcja wymaga specjalnych środków i @wykop stanął na wysokości zadania!

Chciałbym zaprosić Was w tym wpisie do licytacji kolejnego prezentu od wykop.pl:

INDYWIDUALNY KOLOR TWOJEGO LOGINU PRZEZ ROK!


Wszystkie środki zebrane w licytacji zostaną przeznaczone na rehabilitację mojej córki Pauliny, która od 5 lat choruje na ciężką postać Stwardnienia Rozsianego i wymaga nieustannej rehabilitacji, w tym częstych zorganizowanych turnusów...
Licytujemy do niedzieli (18:00) Bardzo proszę o przemyślane oferty :)

można nam też pomóc przez zasilenie naszej skarbonki na https://zrzutka.pl/pwfh78
r.....9 - Złote Konto na Wykopie? (。◕‿‿◕。)

Kochani! Mircy i Mirabelki! Pokazaliści...

źródło: comment_ileCFCFxrs57E2MCWAHsibCTHA24oJ99.jpg

Pobierz
  • 321
  • Odpowiedz
mam do wszytkich prośbę...robię to wszystko dla mojej poważnie chorej córki....nie wchodźcie w spory i na wojenne ścieżki...niech licytują ci co chcą...reszta niech omija tą akcję...i ufam że deklaracje są poważne...jeśli chodzi o @joanna-solawa to kwota 3100 jest bardzo wysoka więc mogła chociaż mi na priv odpisać że to poważna oferta....nic więcej ....jeśli chce niech licytuje...będzie mi miło...jeśli nie wpłaci to kupi login następny w kolejce :) poprzednia licytacja odbyła się
  • Odpowiedz
@joanna-solawa: @minusuj: @TheMan: przecież wszystko jest zarejestrowane, gdyby zechcaiło Wam sie sprawdzić linki zamiast pisać bzdury i rozwalać akcje to było by wygodniej no ale cóż, ja sprwdziłem KRS 0000 33 88 78 cel szczegółowy: KOMARNICKA PAULINA...


@rubikoon: Mówisz o stronie zrzutki, a ja o tej licytacji za pomocą komentarzy, bez żadnego regulaminu. I nie chodzi tu o kręcenie gównoburzy, ale późniejsze nieprzyjemności jak
  • Odpowiedz
@TheMan: dokładnie, w tej chwili składamy deklaracje kto z nas chce dokonać największej wpłaty na konto fundacji cała filozofia z tego co widze przebił mnie @MacLife 2300 ja właśnie licze czy moge nie płacić za prąd w sierpniu xdd
  • Odpowiedz
@robertt1969: Kurde, akcja jest fajna ale prowadzenie jej na mirko to tylko okazja dla trolli ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda, że aukcja nie ma miejsca na allegro gdzie ludzie nie mogliby robić sobie żartów
  • Odpowiedz