Wpis z mikrobloga

Witam generalnie jest to mój #pierwszypost i #przywitanie jeśli was to interesuje przeczytajcie, a jeśli nie to omińcie :D
Więc tak nazywam się Damian mam 16 lat, interesuję się grami komputerowymi (Jestem ich entuzjastą jak coś) i oprócz tego kocham komputery stacjonarne (Chyba jestem ich pasjonatą) dla odskoczni od komputera i ciągłego nerdzenia lubię długie spacery z psem lub moimi znajomymi. Jestem z #bielskobiala i szczerze parę osób mnie nie lubi za to co robiłem w przeszłości, ale mniejsza z tym nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i co do tego miasta całkiem ładne :3, bardzo mi się podoba to, że na góry można popatrzyć. Generalnie jestem #asperger i trochę mi ciężko w życiu, ale powoli wychodzę z przegrywu i zrobiłem małe postępy i jest ze mnie trochę mniejszy #przegrw. Ponadto interesuję się kobietami, ale nie jakimiś karynami albo takimi co się malują i wyglądają jakby miały wstrzyknięty detoks tylko normalnymi. Jestem sympatyczny i przyjazny również otwarty na nowe znajomości...Oprócz tych wszystkich rzeczy fascynują mnie seriale animowane lubię oglądać czasami, ale teraz coraz rzadziej. Hmmm lubię dużo jeść i słuchać muzyki najbardziej wpada mi w ucho jakiś dubstep. Dobra to tyle o mnie :D, myślę, że będzie tutaj ciekawie :3. Aha i jeszcze jedno jak będzie 10 plusików to zrobię hasztagpokazmorde.
  • 13
#komodus91 Ale co miałeś na myśli pisząc, że to "bait" nie pytam o definicje baitu, bo wiem co to jest chyba. To takie coś co zachęca internautę do kliknięcia w coś. Tylko pytam o co Ci chodziło, ponieważ gdyż nie wiem.