Wpis z mikrobloga

@to_juz_przesada: co jesz przed duzym wysilkiem fizycznym? Mialem pare podejsc do niejedzenia produktow pochodzenia zwierzecego, ale zawsze napotykalem na ten sam mur - nie umiem sobie dostarczyc wystarczajacej ilosci energii przed treningiem. Najblizej miesa - jezeli chodzi o odczuwalny poziom energii - daja mi suszone owoce + czekolada, ale to wciaz nie to.
@memento_mori: jak zjem tylko weglowodany, albo weglowodany z tluszczem, to mam duzo mniej sily, zeby trenowac. Trenuje sporty walki, wiec tam jest mniej wysilku silowego, a wiecej aerobowego. Nie wiem jaki to ma zwiazek, ale w drodze poznawania swojego organizmu wiem, ze potrzebuje jednak tego bialka przed treningiem. Nie znam sie na zywieniu od tej strony bardziej profesjonalnej, wiec chodze i pytam - zawsze sie czegos dowiem ciekawego.
to znaczy, że to nie jest naturalna dieta dla człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@msichal: no oczywiscie, że nie jest naturalna. Jak 1000 innych rzeczy, z lekami na czele. Choć przy jedzeniu podobnie- odstaw sól jodowaną w takim razie ;3

(jest teoria, ze nie byloby konieczności suplementacji B12 gdyby nie higiena i nawozy syntetyczne)