Wpis z mikrobloga

Ktoś tam wysnuł teorię spiskową, że to Glik. Ja bym bardziej był skłonny ku Lewemu, a czemu?
Weszło prowadziło mocną "krucjatę" na Lewego podczas MŚ bo pokłócony był z Glikiem i w ogóle co mogli to się czepiali go. I teraz tak na logikę raczej Stano by nie działał na niekorzyść Glika, który jest jego insiderem w kadrze, a ten tweet miał kogoś nakierować, że to Lewy, aby wybiło kolejne szambo. Ot co moje luźne przemyślenia. Jeżeli chodzi o drugą osobę, która też zainwestowała to myślę, że pomiędzy Glikiem, a Piszczkiem bym się skłaniał, który teraz się zastanawia nad grą w kadrze, a na mundialu był cieniem zawodnika, którego zawsze znamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#reprezentacja #mundial #pilkanozna #mecz
brazylJA - Ktoś tam wysnuł teorię spiskową, że to Glik. Ja bym bardziej był skłonny k...

źródło: comment_bSztjPOAiq41RkkC5jQ9FOZQnBYzCiWD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@brazylJA Lewy ma #!$%@? tyle inwestycji, że na pewno by to nie miało odbicia na jego formie, zresztą wątpię też, że by się #!$%@? w taki gowno, zwłaszcza, że zawsze wszystko starannie dobiera i analizuje co da największe zyski, zresztą popatrz na jego zachowanie na boisku, poza boiskiem albo w wywiadach
  • Odpowiedz