Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Akat taka prawda, zaglądałem na początki tagu, Oskarek faflunił a faflunił.
@Aranos nie jest możliwością wyłącznie z uszatych danych, kto pisze wpisy ten pisze i ten jest na liście. Od tego zacząś że uszatedane to nie tylko podsumowania tygodnia ale też było zrobione podsumowanie pierwszej połowy roku 2018 roku (zapraszam wszystkich na #uszatedane bo się chcę fejmu akat napiś). A dwa w takim akat dłuższym czasie widaś dokładniej kto i
Pobierz trach - @Oskarek89: Akat taka prawda, zaglądałem na początki tagu, Oskarek faflunił a...
źródło: comment_9DPjT3S65kQrtVL7EOw5rMmoGmmPrFE9.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Akat @trach ogarnął taktycznie wpisy na tagu #bonzo ogunie, bo pewnie się też doliczają do rangingu tego typu. Dominuję @tracha do czelenu, aby odjoł sobie wpisu podsumowujące. Nie możesz pić awizo fejmu robiąc statystyki fejmu Mateu. Benc
@RBBN: Dobrze że akat dominowałeś @tracha a nie mnie bu ha ha. I kto jest teraz gurom? Od tego zacząć że wliczam podsumowania z #uszatedane do tabelek jeśli taguję też #bonzo a jak nie to nie, taka jest prawda nie ma co się oszukiwać. Ale nie widzę w tym niczego złego ogunie, przecież to właśnie o tagu bonzo są podsumowania. Mógłbym zawiadamiać @RBBN o ilości moich wpisów otagowanych uszatymi danymi albo
Pobierz trach - @RBBN: Dobrze że akat dominowałeś @tracha a nie mnie bu ha ha. I kto jest ter...
źródło: comment_5aTeu2Yuch4MrhtgjGgxgPrr0v0ehefu.jpg