Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: A tu patrz. Mam połączenie z innym nodem prawie 3h. Patrz jaki mam ping 32ms. Hmm chyba sąsiad ma kopalnię ;)
Patrz jak dużo danych do niego wysłałem i jak dużo otrzymałem. #!$%@? tragedia. Nie wiem jak mój upload był w stanie wysłać 1MB w prawie 3h

O i nawet jeden zbanowany nod poniżej za karę.
Ty #!$%@? masz #!$%@? we łbie. To najgorsze gówno jakie może być bo
cyberpunkbtc - @cyberpunkbtc: A tu patrz. Mam połączenie z innym nodem prawie 3h. Pat...

źródło: comment_qrquDTFZPGtQjEc7P3Ak2nqGqWoZ0u71.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: po pierwsze jesteś agresywny, po drugie chamski, po trzecie myślisz że każdy musi mieć takie wyobrażenie świata jak i ty, dlatego pewnie trafisz niedługo na moją czarną listę,

nody są przede wszystkim potrzebne klientom spv, mój node kolego miał standardowo połączenie z około 100 innymi na raz, szkoda że nie mam zrzutów ekranu - szukałem ale nie mogę znaleźć, więc twój wkład w sieć w porównaniu do takich nodów jest prawie niezauważalny, o wydajności sieci decydują takie nody jak mój, to one pierwsze dostrzegają nowe trasankcje i propagują je dalej,

co z tego że jesteś za natem, myślisz że jak się łączą do ciebie inni, masz jakieś dynamiczne zewnętrzne ip od dostawcy, inaczej nikt by się do ciebie nie połączył, wpisz sobie w Google what's my ip to się dowiesz jakie
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: @r123: świetny materiał z wczoraj na temat pełnych węzłów. Nawet ja dowiedziałem się wiele nowych rzeczy. Tu nauka nigdy nie kończy się. Polecam. Jest wytłumaczone dlaczego blockchain nie może być duży.

John Light - Bitseed and Bitcoin full nodes
p.....4 - @cyberpunkbtc: @r123: świetny materiał z wczoraj na temat pełnych węzłów. N...
  • Odpowiedz
ty kompletnie nie kumasz że ethereum jest zupełnie czymś innym niż bitcoin,

gdyby było tym samym nikt by go nie potrzebował bo używałby bitcoina, bitcoin dziś nie ma nawet 1/100 możliwości ethereum, więc nie dziwne że jest dużo mniejszy,

@r123: Szkoda na ciebie marnować czas. Mamy większe możliwości. Mamy Roostock czyli smart kontrakty na języku ETH czyli solidity zoptymalizowany do 4x większej wydajności. Właśnie mamy uruchomiony liquid, Lightning network. BTC ma dużo większe możliwości niż ETH, ale jak móiłem ty gówno wiesz ale sobie dopowiadasz zamiast się dowiedzieć.

co z tego że jesteś za natem, myślisz że jak się łączą do ciebie inni, masz jakieś dynamiczne zewnętrzne ip od dostawcy, inaczej nikt by się do ciebie nie połączył, wpisz sobie w Google what's my ip to się dowiesz
  • Odpowiedz
lel akurat ten zrzut ekranu mam,to ten sam check tylko w 2014, mądrzysz się i co


@r123: Wtedy nei było nasłuchowych o ile pamiętam. Jeżeli wpisujesz tam swój IP to chyba logiczne że możesz uzyskać informacje bo to nod nasłuchowy. Nie wiem czy rozumiesz skąd się wzięła ta nazwa i co ona oznacza :)
Może dać zwrot.

"Mamy większe
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: mój wielokrotnie jako pierwszy propagował transakcje, nie wiem co ma oznaczać node nasłuchowy i po co sieci taki, ale widać specjalnie dla takich jak ty żeby mogli pisać "My mamy", nie wnosząc nic do samej sieci
  • Odpowiedz
@r123: Nie wnosząc nic :) TWo pierwszy? No tak bo wszyscy wysyłający transakcje wtedy łączyli się z twoim!!!!!
Skończ się kompromitować. Nasłuchowy nod to taki który nie rozgłasza w sieci że istnieje. Może się połączyć z nienasłuchowym i dzięki niemy poznać inne nody łącząc się z nimi. Klient również łączy się z widocznym a on go może przekierować do mojego aby równomiernie rozłożyć obciążenie nodów. Po to aby zwiększyć prywatność
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: kilienci spv ( czyli portfele ) łączą sie z siecią żeby zrobić transakcje, mój node miał na tyle dużo polączeń że wielokrotnie był piewszy który je widział, zaraz poszukam takich transakcji , bo jesteś takim ignorantem jeżeli chodzi o sieć bitcoina że trzeba ci obrazki wysyłać jak dziecku
  • Odpowiedz
@r123: Czekaj czekaj... Miał tyle połączeń? Mówiłem ci już w tym wątku. Dla bezpieczeństwa obecnie nod łączy się standardowo tylko z 8 innymi nodami :)

No i zajebista logika. Już sie zaczyna, szukanei wytłumaczeń na siłę bez względu na logikę.
Twój nod był widoczny bo miał wiele połączeń z innymi nodami. Czyli klienci którzy łączyli się z innym nodem, poznawali dzięki temu twój ale nie nawiązywali połączenia z tamtym nodem, tylko do twojego się podłączali.

Wkraczamy na ścieżkę absurdu w tej rozmowie. Kończę. Wklejaj tu sobie co chcesz. Gówno wiesz o funkcjonowaniu tej sieci i o innych kryptowalutach, zanim cokolwiek wiedziałeś o moim nodzie to krzyczałeś że jest bezużyteczny dla sieci. Dbaj o odrobiny godności w twoim wieku
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: miał wiele połączeń z kilentami, miałem nawet zrobioną stronę, która wyświetlała statystyki na bieżąco, jakie ip są połączone , z jakiego kraju, ile danych przesyłają, w większości to były portfele, nie kumasz że sieć bitcoina służy przedewszystkim kilentom ( portfelom) a nie sama sobie,

nie widzę tych danch na blockchain.info, kiedys były, było widać na jakim nodzie transakcja pojawiła się jako pierwsza, może jest to gdzieś zakopane ale nie
  • Odpowiedz
@r123: nie wiesz za bardzo o czym mówisz. Naprawdę nie wiesz co mówisz. Musisz być bardzo zadufany w sobie. Tylko komputer, który sam w pełni kontroluje liczy się. A jeżeli chodzi o połączenia to ja mam czasem nawet ponad 100. Poważnie Ci mówię, przecierałem oczy z niedowierzania, że programista może pisać takie rzeczy. Dobra ja kończę bo to nie ma sensu trzeba robić swoje a ty baw się dalej w
  • Odpowiedz
@r123: Dlaczego podajesz mi coś co ja ci sam napisałem? Przecież pokazujesz mi co to nod nasłuchowy, nawet jest wzmianka że ma 8 połączeń. Mam świadomość tego. Przecież pisałem że nie rozgłaszam w sieci swojego istnienia a ty mi podrzucasz linka z tym samym i rechoczesz ;)

No i jeszcze żałośnie to nazywasz "zabawą" no bo ta opcja jest tyl;ko po to aby się bawić w noda niepotrzebnego sieci. Jak
  • Odpowiedz
@pawlo74: On mi dał wpis z tym samym co mu tłumaczyłem tu cały czas. Patrz wyżej. On nie wiedząc nic o moim nodzie, jeszcze zanim pokazałem mu cokolwiek napisał że gówno robi dla sieci i teraz stara się to za wszelką cenę udowodnić ;)

Już doszedł nawet w pewnym momencie do takich odpowiedzi jak żałośni 15 letni alciarze, czepianie isę pierdoły i XD:

"Mamy większe możliwości. "

utożsamiasz się z
  • Odpowiedz