Wpis z mikrobloga

Siema mirki mam pewien problem z #praca mianowicie. Dostałem z urzedu pracy skierowanie do pracy owa praca wgl nie mi nie odpowiada a co lepsze nie mam kwalifikacji do niej,ale nie mogłem odmówić bo bym został wyrejestrowany i stracił zasiłek.Poszedłem do tego zakładu gdzie mnie skierowano owy szef kompletny gbur () i jego to nie interesuje ze dostaje osobę która się na tym fachu nie zna i nichce podpisać odmowy a w urzędzie nie chcieli zmienić mi skierowania na coś innego i na sile musiałem przyjąć (,). I teraz mam pytanie jeżeli dostane umowę nie wiem czy próbna czy normalna czy mogę odmówić podpisania twierdzac ze za mało plac i się na tym nie znam wgl i czy nie zostanę wyrejestrowany za to ze odrzuciłem umowę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #urzadpracy #pomocy #prawo #bezrobocie #kiciochpyta
  • 1
@kamjad_91: pierwsze słyszę, ze "musisz przyjąć na siłę" ofertę pracy i to taką, która Ciebie nie interesuje, bo muszą sobie poprawić statystykę. Powiedz ze nie odpowiada Tobie wynagrodzenie które proponuje i tyle. Praca nie jest zgoda z Twoimi zainteresowaniami, szukasz czegoś ambitniejszego itp. Niczego bym nie podpisał jeśli coś mi nie pasuje. Szanujmy się.