Wpis z mikrobloga

  • 0
@Armand0: mnie troche glupio czasem w autobusie lub na miescie w centrum gdzie najwiecej poksow i pokestopow. Ale tez jestes totalnie przejmujaca sie opinia otoczenia mirabelka, so you know. W kazdym razie to totalnie wciagajaca gra. I zmusza do ruchu! I jest progres w stosunku do sprzed dwoch lat - teraz duzo wiecej ciekawych poksow sie pojawia
  • Odpowiedz
@pieprzowa: Powiem Ci tak Mirabelko - gram praktycznie od początku tego syfu, fakt, wciąga, ale zależy z kim grasz. Póki idioci nie #!$%@?ą się w Twoją grę i nie próbują Ci zepsuć radochy to jest okej. To też da się przeżyć, ale wtedy wchodzi monotonia. Ile można łapać ten sam syf :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Armand0: mnie troche glupio czasem w autobusie lub na miescie w centrum gdzie najwiecej poksow i pokestopow. Ale tez jestem totalnie przejmujaca sie opinia otoczenia mirabelka, so you know. W kazdym razie to totalnie wciagajaca gra. I zmusza do ruchu! I jest progres w stosunku do sprzed dwoch lat - teraz duzo wiecej ciekawych poksow sie pojawia
  • Odpowiedz
@pieprzowa: Co do jazdy autobusem, sam jeżdżąc na studia łapałem pokemony, więc to nic wstydliwego :) Zwłaszcza podczas większych eventów, pełno ludzi po mieście śmiga i biega, więc naprawdę, to nie wstyd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Armand0: ja wciaz pamietam poczatki poksów jak ns Cytadeli #poznan cale hordy ludzi chodzily od lura do lura... i to w pewnym stopniu bylo super (bo jakby spolecznosc), a w pewnym przerazajace. Ale i tak ‚niezapomniane przezycie’
  • Odpowiedz
nic nie dodali, tylko recolory poków xD


@Avogadrus: nic zupełnie, tylko rajdy, rework gymów, pogodę, questy, nowe generacje, nowe eventy, nowe itemy, trading, friendów

NIC
  • Odpowiedz
@pieprzowa: sama zaczęłam grać ~2 tygodnie temu i świetnie się bawię ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj byłam na Community Day wraz z kilkudziesięcioma innymi osobami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i uwierz, średnia wieku to nie było 11 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) graj i baw się dobrze, co Cię obchodzi co inny pomyślą?
  • Odpowiedz
@Avogadrus: dodali dużo, ja również grałam ostatnio dwa lata temu i wtedy nie było rajdów, nie były możliwe wymiany, z tego co pamiętam prezentów dla innych graczy też nie było, nie było jajek od innych graczy (co daje możliwość wyklucia nietypowych pokemonów).. to tak na szybko, ale naprawdę sporo się zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz