Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co sądzicie o takiej sytuacji.

Kobieta zachodzi w ciążę, wpadka jakich wiele. Przynajmniej tak to wygląda. I macie ultimatum. Albo bierzecie odpowiedzialność, chcecie kontaktu z dzieckiem i będziecie płacić alimenty, albo możecie powiedzieć, że niechcecie, ale wiąże się to z tym, że żadnych praw, ani kontaktu mieć z nią i waszym dzieckiem mieć nie będziecie. Różowa nie nalega, twierdzi, że nie chce wam ruinować życia i decyzja zależy od was. Co wybieracie?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś #!$%@? debilem, ze rozmyślasz ucieczkę? Trzeba było myśleć. Dałeś nowe życie, bierz odpowiedzialność, pomysł jak byś się czuł jakby Twój stary uciekł i miałbyś jakiegoś ojczyma który by Cię tępił. Nie myślałeś-płać. Teraz się okaże czy jesteś facetem czy szmaciarzem. A na serio- oczywiście ze trzymaj kontakt. To Twoja krew.
@Draakul: No ale jak można po prostu uciec? Jak można wogole pytać na jakimś portalu pełnym idiotów walących wiecznie konia i nienawidzących kobiet, co robić w tak ważnej sprawie? żałosne. Ucieczka. Przed takimi rzeczami nie da się uciec, i nawet w szczęśliwych chwilach będzie sobie myślał ze jego dziecko ktoś inny wychowuje ktoś inny jest wzorem. Wykop mi już na nerwy działa, nim tu zagościła nie wiedziałem ze aż tyle ludzi
Nagrywaj rozmowy z matką dziecka dotyczącą uznania dziecka lub ślubu.Szukaj firmy wykonującej badania polimorfizmu DNA dotyczącej ojcostwa.Po narodzinach dziecka pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka dziecka z zestawu dostarczonego przez firmę. Wykonaj badanie DNA w tajemnicy przed matką dziecka. Czekaj na wynik. Jeśli wykaże, że nie jesteś ojcem, to masz 180 dni od dnia narodzin dziecka do wytoczenia sądowego powództwa o zaprzeczenie ojcostwa.
@skorpion666: Seks i ewentualne konsekwencje, to powinna być decyzja 2 osób. Już mnie #!$%@? takie #!$%@?, że hurr trzeba było myśleć, bierz konsekwencje i już durr. Często są to "przypadkowe" zalanie formy, gdzie laska po prostu zrobi gościa w #!$%@?. Nie wiem, odstawi tabletki i "zapomni" powiedzieć partnerowi, a potem mu powiesz, że trzeba było myśleć, bo kobieta zrobiła go w #!$%@? i to od niej zależy, czy doniesie ciąże czy
NiebieskiObywatel: Nie chcę mieć dzieci więc absolutnie nie dopuściłbym do wpadki. Są tabletki "po" albo ewentualnie aborcja za granicą. Na to bym wyłożył kasę (pół na pół z dziewczyną). I nie uprawiałbym seksu z kimś, kto ma w tej kwestii inne zdanie niż ja.

Nie ma czegoś takiego jak brak kontaktu z dzieckiem i zrzeczenie się odpowiedzialności. Jak zostaniesz pozwany o alimenty to nie ma znaczenia, czy widujesz się z dzieckiem