Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co sądzicie o takiej sytuacji.

Kobieta zachodzi w ciążę, wpadka jakich wiele. Przynajmniej tak to wygląda. I macie ultimatum. Albo bierzecie odpowiedzialność, chcecie kontaktu z dzieckiem i będziecie płacić alimenty, albo możecie powiedzieć, że niechcecie, ale wiąże się to z tym, że żadnych praw, ani kontaktu mieć z nią i waszym dzieckiem mieć nie będziecie. Różowa nie nalega, twierdzi, że nie chce wam ruinować życia i decyzja zależy od was. Co wybieracie?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś #!$%@? debilem, ze rozmyślasz ucieczkę? Trzeba było myśleć. Dałeś nowe życie, bierz odpowiedzialność, pomysł jak byś się czuł jakby Twój stary uciekł i miałbyś jakiegoś ojczyma który by Cię tępił. Nie myślałeś-płać. Teraz się okaże czy jesteś facetem czy szmaciarzem. A na serio- oczywiście ze trzymaj kontakt. To Twoja krew.
  • Odpowiedz
@Draakul: No ale jak można po prostu uciec? Jak można wogole pytać na jakimś portalu pełnym idiotów walących wiecznie konia i nienawidzących kobiet, co robić w tak ważnej sprawie? żałosne. Ucieczka. Przed takimi rzeczami nie da się uciec, i nawet w szczęśliwych chwilach będzie sobie myślał ze jego dziecko ktoś inny wychowuje ktoś inny jest wzorem. Wykop mi już na nerwy działa, nim tu zagościła nie wiedziałem ze aż tyle ludzi
  • Odpowiedz
Nagrywaj rozmowy z matką dziecka dotyczącą uznania dziecka lub ślubu.Szukaj firmy wykonującej badania polimorfizmu DNA dotyczącej ojcostwa.Po narodzinach dziecka pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka dziecka z zestawu dostarczonego przez firmę. Wykonaj badanie DNA w tajemnicy przed matką dziecka. Czekaj na wynik. Jeśli wykaże, że nie jesteś ojcem, to masz 180 dni od dnia narodzin dziecka do wytoczenia sądowego powództwa o zaprzeczenie ojcostwa.
  • Odpowiedz
@skorpion666: Seks i ewentualne konsekwencje, to powinna być decyzja 2 osób. Już mnie #!$%@? takie #!$%@?, że hurr trzeba było myśleć, bierz konsekwencje i już durr. Często są to "przypadkowe" zalanie formy, gdzie laska po prostu zrobi gościa w #!$%@?. Nie wiem, odstawi tabletki i "zapomni" powiedzieć partnerowi, a potem mu powiesz, że trzeba było myśleć, bo kobieta zrobiła go w #!$%@? i to od niej zależy, czy doniesie ciąże czy
  • Odpowiedz
NiebieskiObywatel: Nie chcę mieć dzieci więc absolutnie nie dopuściłbym do wpadki. Są tabletki "po" albo ewentualnie aborcja za granicą. Na to bym wyłożył kasę (pół na pół z dziewczyną). I nie uprawiałbym seksu z kimś, kto ma w tej kwestii inne zdanie niż ja.

Nie ma czegoś takiego jak brak kontaktu z dzieckiem i zrzeczenie się odpowiedzialności. Jak zostaniesz pozwany o alimenty to nie ma znaczenia, czy widujesz się z dzieckiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozowa moze sobie teraz nie nalegac ale jak za rok czy dwa zapragnie zebys łożył na dziecko i skieruje sprawe do sądu to będziesz te alimenty płacił bo to że sobie coś ustaliliście wcześniej nic nie będzie znaczyło bo to będzie twoje dziecko
  • Odpowiedz