Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kilka pytań odnośnie #seks
1. Mniej więcej kiedy jest odpowiedni czas by zacząć w rozmowie z nowo poznaną dziewczyną wtrącać jakieś nawet drobne podteksty erotyczne?
2. Kiedy jest ten czas żeby zacząć otwarcie gadać o seksie?
3. Jak to jest z tym stwierdzeniem że ktoś jest dobry w łóżku? Zawsze myślałem że to zależy od indywidualnych preferencji czyli dla jednej mogę być dobry a dla innej beznadziejny. Czy się mylę?Czy może chodzi o jakieś konkretne sztuki łóżkowe?
4. Poleci ktoś jakąś ciekawą literaturę dotyczącą seksu z której można zyskać jakąś dodatkową wiedzę (np. o pozycjach)? Może to być coś dla początkujących, może też być z perspektywy faceta.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Mniej więcej kiedy jest odpowiedni czas by zacząć w rozmowie z nowo poznaną dziewczyną wtrącać jakieś nawet drobne podteksty erotyczne?


Jak najszybciej, ale to mocno uzależnione od tego jakie pierwsze wrażenie na niej wywarłeś i jaka to laska, w tym jej wiek. Co chcesz osiągnąć i w jakim tempie też ma nie małe znaczenie. Ogólnie rzecz ujmując, powinieneś zacząć od takich podtekstów, które nawet podtekstami nie są i patrzeć
  • Odpowiedz
@mlodyteam: kiedyś spotykałam się z niebieskim, który na 2 randce dawał zabawne (według niego ) odniesienia do seksu a według mnie to było po prostu żenujące. Troche z nim pisałam, to była tylko nasza 2 randka a on mi juz z jakimiś z podetekstami. Dla mnie to nie jest normalne i tyle. Może dla różowych, które odrazu wskakują do łózka to spoko
  • Odpowiedz
@everybodyfrytki:

Może dla różowych, które odrazu wskakują do łózka to spoko


Nie generalizowałbym tak bardzo, że tylko dla tych co wskakują od razu do łóżka, jak to określiłaś. W sumie nie wiem ile masz lat, a może to mieć olbrzymie znaczenie dlaczego tak odbierasz rzeczywistość.

kiedyś spotykałam się z niebieskim, który na 2 randce dawał zabawne (według niego ) odniesienia do seksu a według mnie to było po prostu żenujące. Troche
  • Odpowiedz
@mlodyteam: mnie to nie obchodzi czy ktoś będzie chadem czy nie. Nie uprawiałam nigdy seksu z kimś kogo nie kocham i tego nie zmienie. Spotykałam wiele razy super przystojnych facetów, ktorzy mieli gadane, dawali aluzje o seksie i podobali mi się, uwazalam ich za świetnych ale co z tego skoro żaden z nich nie chcial mnie poznac tylko seksu? Mnie takie cos nie interesuje. I to nie bylo tak, ze zaden
  • Odpowiedz
OP: @gwynebleid: @vundo: @fsfdjf: Ja rozumiem że to dla Was zabawne, ale pytam na serio. Jestem po 20, a przez brak doświadczenia nie wychodzi mi z żadną dziewczyną, bo nie potrafię bliskości jakiejkolwiek zainicjować, a co dopiero mówić o jakis umiejętnościach seksualnych i wiedzy w tym temacie. Proszę więc o merytoryczne komentarze.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
mnie to nie obchodzi czy ktoś będzie chadem czy nie. Nie uprawiałam nigdy seksu z kimś kogo nie kocham i tego nie zmienie. Spotykałam wiele razy super przystojnych facetów, ktorzy mieli gadane, dawali aluzje o seksie i podobali mi się, uwazalam ich za świetnych ale co z tego skoro żaden z nich nie chcial mnie poznac tylko seksu?


@everybodyfrytki: czyli działało (ʘʘ)

Mnie takie cos nie interesuje.
  • Odpowiedz
@mlodyteam: pewnie, ze masz racje z tym, że 3 lata moga byc oszukane a pewnie i więcej. chyba po prostu każdy powinien znaleźć kogoś kto do niego pasuje. ty i ja na pewno do siebie nie pasowalibyśmy ;) a tak z ciekawości, ile masz lat?
  • Odpowiedz
chyba po prostu każdy powinien znaleźć kogoś kto do niego pasuje.


@everybodyfrytki: a jak znajdujesz, to po co się hamować? Nie jesteśmy już dziećmi.

ty i ja na pewno do siebie nie pasowalibyśmy ;)


Haha, nawet się nie znamy, a Ty już decydujesz za mnie co mi pasuje? :D Jeśli jesteś zaborcza i nigdy byś się nie zgodziła na trójkąt z inną kobietą, to faktycznie nie widzę w nas teoretycznej przyszłości
  • Odpowiedz
Ja jestem chyba strasznie nudna i lubie nudne, spokojne zycie.


@everybodyfrytki: ziewam od samego czytania.

Jeśli opiszesz obcej osobie nudne i spokojne życie, to gwarantuje, że pomyśli "smutne życie". Nie to żebym Ci sugerował jak masz żyć, lub żebyś sugerowała się innymi jak masz przeżyć własne życie, ale dziwne mi się wydaje, że kobieta mająca wybór woli życie nudne, zamiast ekscytujące i wypełnione emocjami - nawet jeśli jest się introwertyczką, to
  • Odpowiedz
@mlodyteam: koncze ten temat bo ty nie umiesz tego zrozumiec, ze ktos moze byc szczęśliwy nie latajac na Malediwy, bez szalonych emocji i niektorzy chca po prostu swietego spokoju w zyciu. Wierzysz w jakies bajki o tym , ze kazda chce emocji. Ja nie chce i to moja sprawa. Jestem zadowolona z tego jak jest chociaz tobie pewnie ciezko w to uwierzyc :)
  • Odpowiedz
koncze ten temat bo ty nie umiesz tego zrozumiec, ze ktos moze byc szczęśliwy nie latajac na Malediwy, bez szalonych emocji i niektorzy chca po prostu swietego spokoju w zyciu. Wierzysz w jakies bajki o tym , ze kazda chce emocji. Ja nie chce i to moja sprawa. Jestem zadowolona z tego jak jest chociaz tobie pewnie ciezko w to uwierzyc :)


@everybodyfrytki: strasznie emocjonalnie nacechowany wpis ;) Ciesze się, że
  • Odpowiedz