Wpis z mikrobloga

Mircy

Przejrzałem internet, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie jak robić tzw. "szlachecką kupę" czyli, że nie trzeba używać papieru bo dupa po niej jest czysta. Wszędzie głupie ogólniki o których sam piszący nie ma pojęcia typu: pij wodę, zdrowo jedz (cokolwiek to #!$%@? znaczy) i uprawiaj sport.
Udało mi się to zrobić parę razy w roku, ale to nie było intencjonalne i nie mam pojęcia jak. Podobno da się tak normalnie załatwiać za każdym razem. Może wy eksperymentowaliście i wiecie jak? Próbuje teraz jeść dużo błonnika, wczoraj zjadłem 25g i niczego nie zmieniło. Ale może jeden dzień to jeszcze za mało, zobaczymy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam #!$%@? dość polerowania dupska dzień w dzień połową rolki papieru, aż mnie łapa boli.

#dieta #zdrowie #medycyna #pytanie #mikrokoksy
  • 31
  • Odpowiedz
@Blix: ja taka miałem jak #!$%@? wopór. Ale tak srogo musisz jeść, najlepiej zamów pizzę XXXL i postaraj się sam ja zjeść. Jak już kazdy gryz, przełknięcie będzie walką o to, żeby się nie porzygac to znaczy, ze jesteś już bliski idealnej kupy.
  • Odpowiedz
@Blix jeden dzien to malo z blonnikiem który odpowiada w głównej mierze za super stolec, mi slachcice wychodzily po czystej misce tez tj. Zero przetworzonego jedzenia, zero cukru, zero napojów gazowanych i idealne makro, duzo ruchu i wysiłku suplementacja kreta, omega3, wit d3k2mk7, zma, cytrulina. Po prostu organizm tak zajebiscie sie nakrecil ze pierwszy szlachcic wychodzil o 8.30 zawsze codzinnie a drugi w domu juz kolo 16-17. Musze do tego wrócić to
  • Odpowiedz
@Blix Widze, ze mamy podobne cele w zyciu. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ze swoich doswiadczen moge powiedziec ze najwazniejsza jest odpowiednia ilosc wody, ktora dostarczasz organizmowi. Nie za duzo bo stolec bedzie luzny ani nie za malo bo skonczy sie to czyms ala zatwardzenie. Przez wiekszosc dni w tygodniu udaje mi sie zrobic szlachcica, wiec wiem o czym mowie. Wazna jest tez odpowiednia pozycja na tronie: kolana musza
  • Odpowiedz