Wpis z mikrobloga

@InPay: @maniakbitcoin: @e3b0c: @ottis: Zobaczcie sobie np. ten wywiad. Tu nawet nie chodzi o to co on mówi, ale jak odpowiednio dobiera sformułowania, całą strategię rozmowy mając świadomość że to mainstream, zwykli Janusze to oglądają itd. Naprawdę dobrą robotę robi.

Dodatkowo ma dobre przemyślenia ideologiczne, zwraca uwagę na istotne rzeczy o których inni nie móią w ogóle. Ma wiedzę techniczna, widać że krypto to jego hobby.

Tylko że w takim tempie to bardzo szybko zatrzyma się w miejscu (więc bedzie się cofał). Coraz więcej pajacowania, jaj i gadania o pierdołach. Bentyn nie zna podstaw działania LN! Nie do pomyślenia rok temu. Wilczyński jeszcze wie takie rzeczy, ale za niedługo będzie razem z Bentynem gadał
cyberpunkbtc - @InPay: @maniakbitcoin: @e3b0c: @ottis: Zobaczcie sobie np. ten wywiad...
  • Odpowiedz
@InPay: Pamiętam jak pytałem was czy planujecie emisje akcji i debiut na New Connect. Odpisałeś coś w stylu, że nie interesuje was przestarzała technologia jaką jest giełda. A teraz człowiek co nie ma za grosz honoru Rafał Z, kóry jechał po bitcoinie i blockchaine nagle stał się największym przyjacielem krypto. Widziałem w ostatnim odcinku jak mu sie oczka zaświeciły jak wspomniał żeby wprowadzić inapy na giełdę. Cóż mogę więcej powiedzieć
  • Odpowiedz
@m00n: Człowieku, jak uważnie obejrzysz ostatnie śniadanie to są momenty gdzie Lech z Bentyn #!$%@? się z hypowania blockchaina. Doskonale wiedzą ocb. Dlaczego zaprosili Zaorskiego? Na prośbę widzów! Chcieli Zaorskiego, więc im go dali. Nawet były komentarze że sam Rafał mógłby być.

No i kur... Ja nie jadę po Lechu. Przeciwnie, chce żeby się odciął od tego.
  • Odpowiedz