Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: W kilku odcinkach omawiałem użyteczność personalnych tokenów, czy powiedzmy tokenów organizacji. Chodzi głównie o rozwiązanie problemu wyceny produktów lub usług. Jeżeli cena wyrażana jest w tokenie, wtedy to rynek decyduje o faktycznej cenie produktu i nie trzeba zastanawiać się nad wyceną. Na efektywnym rynku to może bardzo ciekawie działać i zdecydowanie jest to przyszłość.

Poza tym zwróć uwagę na to, że należy odróżniać tzw. "shitcoiny", czyli konkurencyjne protokoły od
  • Odpowiedz
@e3b0c: Bentyn kiedyś był ogarnięty. Teraz ma parcie na szkło, cofa się z wiedzą promuje personalne tokeny i jedyne co wie o krypto to gówno newsy. Kiedyś dobrą miał wiedzę i edukował ludzi. Pajac się zrobił.

Zaorski to spekulant który nie ma pojęcia o krypto, kompletnie, nawet najpowierzchowniejszego. Jechał po całym krypto. Skumał że jest hype i można na tym zarobić, więc pompuje spółki na giełdzie fejmem o blockchainie. Jeszcze w tym śniadaniu się nieraz śmiali wszyscy z tego, nawet nie ukrywają.

Lechu, według mnie najlepsza postać krypto w Polsce, właściciel InPay. Zajebiste opinie, podejście, wiedza. Generalnie takich nam trzeba ludzi a nie mamy ich prawie wcale. Tzn trochę jest ale nie udzielają się. Lechu to
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: e tam Phil chociaż daje jaką wartość a te tylko bentyncoiny bentyncoin, będą na gpw, będą na nasdaq, kupujcie je zrobie pompe na nich, a u Phila można się dowiedzieć co ze świata i czasem omówi jakiś coin za refa. Nie ma co porównywać tych person.
  • Odpowiedz
Poza tym zwróć uwagę na to, że należy odróżniać tzw. "shitcoiny", czyli konkurencyjne protokoły od tokenów działających na konkretnym protokole. Przykładowo jeżeli LN usprawni działanie koncepcji jaka stała za np. Colored Coins lub Counter Party to dominującym protokołem dla tokenów może stać się Bitcoin, a nie np. Ethereum, czy Waves. Wykorzystanie tokenów w niczym nie konkuruje, ani nie umniejsza znaczenia protokołu bazowego.


@cyberpunkbtc: to już nie jest takie głupie bo
  • Odpowiedz