Wpis z mikrobloga

Memy z Polakiem-nosaczem to najgorsze gówno, jakie spotkało internet w XXI wieku.


@pieczarrra: #!$%@?, a jak pisałem to na początku "kariery" tego gównomema, to 3/4 wykopu na mnie pluło, że kij w dupie, że bezbek, że małpa Polak to najlepsze co ich w życiu spotkało xD

Banda #!$%@? hipokrytów xD
  • Odpowiedz
A ja uważam że ten kto doszukał się w nosaczach polskiego Janusza to król, mem był spoko dopóki bezbectwo wypokowe nie zaczęło popełniać tego scierwa masowo tylko po to aby dostać się w gorące na siłę. Jeszcze są ludzie którzy plusuja te najbardziej #!$%@?. To takie kółko wzajemnego #!$%@?. Ktoś robi gownianego mema > ktoś go plusuje > ból dupy > powtórz. Gdyby nikt tego nie plusowal to problem umarł by śmiercia
  • Odpowiedz
Obecnie bez zbanowanych z 15 tagów nie da się nie dostawać raka.


@Taki_tam: kwestia podejścia. ja traktuję mirko jak szczepionkę na raka. Powolutku oglądam coraz to bardziej #!$%@? memy o nosaczu czy innym gównie, aż całkowicie się na nie uodparniam. Nie czaicie że to działa jak karmienie troli? Im więcej piszecie o "memach z polakiem nosaczem" że #!$%@?, tym wiecej się ich pojawi? Najlepsza metoda to nie pisać o nich, do
PrezydentPolski - > Obecnie bez zbanowanych z 15 tagów nie da się nie dostawać raka.
...

źródło: comment_qgoqQV29FTvZNaL1Ne7ziLtPwP14dJHp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz