Wpis z mikrobloga

@Waspin: Nie próbowałem, ale brzmi logicznie. Jestem na 90% przekonany, że tak właśnie jest (że potraktują to jako transakcję - wypłatę w Żabce). Dlaczego? Ano dlatego, że możliwa jest m.in. płatność w Żabce za rachunki (czyli przelew) kartą która jest ograniczona do kodu MCC oznaczającego restaurację - mam taką, Edenred Ticket Restaurant i działa taka akcja. @wykops2:
@motaboy: Dobrze zrozumialem masz karte Edenred Ticket Restaurant i wyplacasz z niej kase w zabce? Mam tez taka kase a przez pandemie nei ma za bardzo gdzie jej wykorzystac i zastanawiam sie jak z niej kase wyciagnac.
@motaboy: Dobrze zrozumialem masz karte Edenred Ticket Restaurant i wyplacasz z niej kase w zabce? Mam tez taka kase a przez pandemie nei ma za bardzo gdzie jej wykorzystac i zastanawiam sie jak z niej kase wyciagnac.


@luk999: Miałem. Wypłacać się nie dało z Ticket Restaurant. Ale dało się nią płacić na Allegro i Empik.com. Doladowywalem Revolut ale kartą Edenred Connect (?) nie pamietam już. W każdym razie Ticket Restaurant