Wpis z mikrobloga

Jezu chryste ale ta gra jest dobra, dziękuję pan @Kw4s za polecenie dawno temu. Chapter fabularny 6, ale cisnę mocno wszystkie aktywności poboczne (grając casualowo po kilka godzin w tygodniu, ale od kilku dni mocniej przysiadłem – już miesiąc), obecnie świeżo odblokowane real estate maksuję, ale pozostałe poboczne minigierki też były fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ile tam jest wesołych japońskich głupot wymieszanych z poważnymi wątkami i fakt, że taki koktajl serio działa, jest niesamowite. Spróbuję skompletować wszystko, przynajmniej w tym menu completion bo na platynę pewnie trzeba parę razy przejść, a robić tego samego mi się nie będzie chciało. Niemniej, zostałem fanem serii i przymierzam się już do kupna (chociaż pewnie nieprędko, bo kontentu jest dużo i czuję, że jeszcze sporo grania mnie czeka) Kiwami xD
#yakuza #yakuza0 #ps4 #nikogotonieinteresuje #napiszesobieitak
  • 4
  • Odpowiedz
@113_robie: ja zagrałem jakiś czas temu w Kiwami, nigdy nie miałem styczności z tą serią, a tak mnie wciągnęło, że masakracja, przeszedłem nie odpalając po drodze żadnej innej gry :D
  • Odpowiedz
@sid03: mam nadzieję, że akurat jak przejdę kiwami i po drodze gdzieś wpadnie rdr2 to te rimejki z ps3 powlatują na czwórkę, tj. tych części między kiwami a najnowszą 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@113_robie: Kiwami 2 chyba pod koniec sierpnia wychodzi ;) reszta części będzie zwykłymi remasterami podobno, ale spoko że w ogóle będzie możliwość je ograć na ps4
  • Odpowiedz