Wpis z mikrobloga

Witam mireczki!

Poprzednią książkę, czyli Rose Madder - Stephen King oceniliście na 5,3.

Dziś ocenimy Cień Wiatru - Carlos Ruiz Zafon.

Krótki opis fabuły:


Gatuek: Powieść Kryminalna

Jako, ze każdy kto to czytał, wie, że gatunek nie jest ten wcale podobny do kolegów z tej samej kategorii, dlatego dodaję smaczek:
„Cień wiatru” jest prawdziwym majstersztykiem gatunku, szczególnie dla koneserów literatury, ludzi rozmiłowanych w książkach. Zachwyci zwłaszcza wielbicieli książek o książkach.

Jak oceniacie książkę w skali od 1 do 10?

W komentarzach również dajcie znać, czy ją czytaliście!
Dele - Witam mireczki! 

Poprzednią książkę, czyli Rose Madder - Stephen King oceni...

źródło: comment_sT8GQClqEbZmHfp3dCHsiQN0sSiPkEJO.jpg

Pobierz

Jak oceniacie książkę?

  • 1 17.8% (79)
  • 2 1.1% (5)
  • 3 3.4% (15)
  • 4 1.1% (5)
  • 5 3.6% (16)
  • 6 3.2% (14)
  • 7 6.1% (27)
  • 8 22.6% (100)
  • 9 14.4% (64)
  • 10 26.6% (118)

Oddanych głosów: 443

  • 48
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (230)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Postronny @bikx @Delfi @Telgar @Mk19 @gunpaciek @AshesOfTheSun @Michellaga @sunrise_ @leiq @erreo @sqim @seledynowa_panienka @luckyu @Ciastek123 @pan_kleks8 @MacFlays @Pawel_Pe @Sara_stara @przecietna @rozowy_kroliczek @Wesola-Dynia @makrusz @Dziurawybemben @Mucholep @hiszpanski_konkwistador @kocio @Gabishi @KisieII @jakby_nie_patrzec @Ag90 @Berkas @aterrag @Askaukalis @
  • Odpowiedz
@Dele: Czytałem, z polecenia mojej młodszej siostry. Ona i jej koleżanki bardzo były zachwycone tą pozycją. Może dlatego zabierałem się za czytanie z pewnymi uprzedzeniami. Spodziewałem się książki dla młodzieży, na szczęście się "zawiodłem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Historia bardzo ciekawa, przyjemnie napisana i z ciekawymi zwrotami akcji. Wciągnęła mnie na kilka wieczorów i z ciekawością brnąłem w opowieść z wielkim zainteresowaniem oczekując wyjaśnienia. Jak dla mnie
  • Odpowiedz