Wpis z mikrobloga

Witam mireczki!

Poprzednią książkę, czyli Rose Madder - Stephen King oceniliście na 5,3.

Dziś ocenimy Cień Wiatru - Carlos Ruiz Zafon.

Krótki opis fabuły:


Gatuek: Powieść Kryminalna

Jako, ze każdy kto to czytał, wie, że gatunek nie jest ten wcale podobny do kolegów z tej samej kategorii, dlatego dodaję smaczek:
„Cień wiatru” jest prawdziwym majstersztykiem gatunku, szczególnie dla koneserów literatury, ludzi rozmiłowanych w książkach. Zachwyci zwłaszcza wielbicieli książek o książkach.

Jak oceniacie książkę w skali od 1 do 10?

W komentarzach również dajcie znać, czy ją czytaliście!
Dele - Witam mireczki! 

Poprzednią książkę, czyli Rose Madder - Stephen King oceni...

źródło: comment_sT8GQClqEbZmHfp3dCHsiQN0sSiPkEJO.jpg

Pobierz

Jak oceniacie książkę?

  • 1 17.8% (79)
  • 2 1.1% (5)
  • 3 3.4% (15)
  • 4 1.1% (5)
  • 5 3.6% (16)
  • 6 3.2% (14)
  • 7 6.1% (27)
  • 8 22.6% (100)
  • 9 14.4% (64)
  • 10 26.6% (118)

Oddanych głosów: 443

  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@FormalinK Tak, denerwuje mnie to, iż ocena np poprzedniej książki to była 5,3, gdzie komentarze były głównie pozytywne lub średnie i przewazylo aż 40 "1". Teraz na bank dostałam za brak tagów, ale w poprzedniej tagi były od początku. Ludziom chyba przeszkadzają takie wykopowe akcje. Jest mnóstwo nieotagowanych postów, ale przecież nikomu nie będą przeszkadzać c---i czy patostreamy ()
  • Odpowiedz
@Dele: Chciałem zaproponować, żeby w ankiecie od razu pisać jaka będzie kolejna książka do oceny, tak jak w tagu od filmów jest, ale w sumie to nie ma zbytnio sensu xD Film to dwie-trzy godziny, można obejrzeć przed ankietą. Książka to nieco inna sprawa, nawet kilka dni może być za mało dla dużej liczby osób
  • Odpowiedz