Wpis z mikrobloga

@smoczewski: z tego co czytałem kiedyś że chodziła plota iż Jason Lee Scott wojował mieczem w innych filmach z wojownikami. Ale to tylko plotka z powodu zbiegu nazwisk.
  • Odpowiedz
@smoczewski właśnie mi przypomniałeś,jak z bratem brałem największe noże w chacie,i udawaliśmy że przywołujemy zordy,a później walczyliśmy tymi nożami ja mieczami #!$%@?ą jaki ja głupi byłem. PS brat też żyje
  • Odpowiedz
@smoczewski: Większość ludzi uważa, że pierwsi Rangersi byli najlepsi. Ja osobiście za najlepszą serię uważam Time Force. Oczywiście to nadal Rangersi, czyli dużo niepotrzebnych krzyków, schematyczność w wielu miejscach, podobne ujecia, ale jednak to nieco inna seria, jakby poważniejsza. Postacie też są bardziej rozbudowane względem innych serii. No i Ransik to najbardziej przerażający ze wszystkich wrogów (oczywiście jak na wiek, w którym się oglądało), nawet z tym nie handlujcie.

Tak
PNiedziel - @smoczewski: Większość ludzi uważa, że pierwsi Rangersi byli najlepsi. Ja...

źródło: comment_MWeNDX2Z4HAt5tG8j3Fjb8Tyd1S8tPsX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PNiedziel: to. W dodatku kwestia zielonego ninja Rangersa podrozujacego w czasie, z pamięci 10/10.
A rolę Tommiego lubilem w Dino Thunder, czy jakoś tak, gdzie już był zdziadzialym chłopem a mimo tego był epickim czarnym rangerem.
Jeszcze całkiem fajna była seria z "policyjnymi" rangerami.
  • Odpowiedz
@smoczewski: Pamiętam jak kilka lat temu w jakimś znalezisku o Power Rangers pewien mireczek streścił całą historie pierwszych kilku sezonów xDD Gnije do teraz z tego bo ten opis był tak szczegółowy że typ po prostu musiał to wszystko obejrzeć XDD Jak ktos kojarzy to niech da link bo nie mogę znaleźć ale to było złoto xD
  • Odpowiedz