Wpis z mikrobloga

Czy jak wyrobie książeczkę sanepidowską to konieczne jest jeszcze wykonanie jakichś badań? Miałem robione te wymazy z dupy i wszystko jest git, i coś słyszałem że jeszcze muszę badania zrobić do tego. Jeśli tak, poleci ktoś jakiegoś lekarza we Wrocławiu który nie weźmie dużej ilości szekli za to?
#wroclaw #medycyna #sanepid #ksiazeczkasanepidowska
  • 20
  • Odpowiedz
@budus2: też tak myślę, że to pracodawca kieruje do medycyny pracy. @YupYup: jak będziesz już robił te badania, to polecam DWOMP na Oławskiej. Trzeba się niestety osobiście rejestrować (chyba, że coś zmienili), ale szybko na ogół idzie i w miarę sensownie te badania wykonują.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dla potomnych. Z racji tego że jestem studentem zapisałem się do Scanmedu. Zadzwonilem, popytalem się ich co i jak, i tego samego dnia umówiłem się na wizytę do lekarza medycyny pracy. Jak przyszedłem, podszedłem do informacji, zapłaciłem 45zl (50% zniżki od 90zl bo jestem do nich zapisany), poszedłem do lekarza, spytał się czy coś mi dolega, wlozyl mi patyk do w ust, kazał powiezieć aaaa, i tyle xD Dostałem wpis do książeczki
  • Odpowiedz
@YupYup: sprawdź kiedy masz datę następnego badania, też studiuję (i to we Wro xd), a raz pani w dziekanacie mi nie chciała dać skierowania na praktyki bo okazało się, że kwit był tylko na rok. Data następnego badania powinna być na zaświadczeniu o zdolności do pracy i wpisana w książeczce sanepidowskiej.
  • Odpowiedz