Wpis z mikrobloga

Jeśli można mieć pytanko, to czym on teraz sika?
Btw. przejrzałam profil na IG tego Pana i ludzie piszą, jak bardzo mocno go szanują, tylko nie do końca rozumiem za co XD
Im dłużej to przeglądam, tym bardziej mnie to niepokoi, że młodzi ludzie mają taki wzór do naśladowania ( _)
#worldwhatiswrongwithyou #bekazpodludzi #gownowpis
lilirose - Jeśli można mieć pytanko, to czym on teraz sika?
Btw. przejrzałam profil ...

źródło: comment_7NZdAnmAECcufXnw7yFBTcYhHjPBkWAq.jpg

Pobierz
  • 10
@chonakawe: Dokładnie, koleś usunął sobie sutki, penisa, jądra, wytatuował się cały, a ludzi mu piszą, że jest wzorem. Generalnie rozumiem, jego ciało jego sprawa, ale to że tak go gloryfikują to jak dla mnie porażka. Zresztą to co zobaczyłam dość mocno mnie obrzydziło i jestem zaszokowana ()
@Karbon315: Właśnie to jest przerażające, przejrzałam kilka kont, które rozpisywały się jak bardzo są z niego dumne i zazdroszczą tego kroku, głownie to dziewczyny +/- 15 lat, koszmar

@RobertKowalski: W sumie to ciekawe, obstawiam bogatych rodziców, bo przecież te tatuaże też za darmo nie są, ani operacje usuwania narządów rozrodczych
#!$%@?&a... z czego tacy ludzie (jak on i jego przyjaciele z instagrama) żyją ?


@RobertKowalski: jak sa znani to sa zapraszani tu i tam, wcale nie zyja z duzych pieniedzy, tylko zyja dla "slawy" nakreca ich ten moment kiedy dostana sie na pudelka, albo zaprosza ich do tvn, wtedy moze czasem jakas organizacja pro gej ich zatrudni, ew czasem sypnie na to i tamto jak ktos jest bardziej obrotny i sobie