Wpis z mikrobloga

@MG78: spoko jest! Plus za mikrofon (chociaż były jakieś problemy w środku filmu). Widać, że ta kamera jest wam tam tak potrzebna jak dziura w moście :) Ja bym się w życiu nie zdecydował na filmowanie swoich wakacji i wrzucanie materiału do neta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całe szczęście ludzie są różni i dzięki temu "jadę" z wami.
Fajny materiał. Mam nadzieję na wincyj busa w kolejnych
@chuckd: Właśnie jak się trochę rozkręci i będą takie luźniejsze dni to chciałbym właśnie odcinki w tym stylu. Początek był dość intensywny, ale już jutro będzie trochę busa widać.

Później zaczęliśmy nagrywać więcej bez gimbala, łatwiej jest ogarnąć.

Mówię za dużo "jesteśmy" ale to mogłem zobaczyć dopiero teraz w pierwszych odcinkach więc postaram się to poprawić od jutra :D

Generalnie chcemy też trochę skracać odcinki, aby były krótsze ale bardziej konkretne.
@MG78: Mega! :D Gratuluję odwagi przed kamerą jak siebie nagrywałem ostatnio wychodziło 100x gorzej :D
Gratuluję również różowegopaska mało który byłby tak odważny by skoczyć na takiego tripa, normalnie wife material także uważaj by Ci jej nie sprzątneli :P
Miałem lekki wrażenie że jak trzymasz kierownicę to masz ją pod skosem, masz zbieżność ;d?
Jak Ja byłem na Ukrainie to na drodze do Lwowa samemu się lało paliwo nie było obsługi
@MG78: Nie wiem czy skracanie jest konieczne... to relacja z wyprawy a nie teledysk ;)
co do "jesteśmy" to szczerze mówiąc nie zwróciłem nawet uwagi. Wydaje mi się, że lepiej naturalnie powiedzieć kilka razy "jesteśmy" niż kombinować ze "znajdujemy się" lub "przybyliśmy" -ale to tylko moje zdanie.
A właśnie - dziś doszła kartka! Dzięki :)
@Niebadzlosiem: Ona jest trochę nie równo ustawiona, chociaż zbieżność po Rumunii będę musiał zrobić :) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
@agatka666: Fajnie, że dotarła. Z jakiej poczty masz pieczątkę? Ktoś ze Stanów już dostał?