Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znacie ten rodzaj człowieka "wiejska plotkara"? Niekoniecznie musi mieszkać na wsi, ale ma mentalność takiej typowej starej baby, która interesuje się życiem innych osób, wtyka nos w nieswoje sprawy i potem obrabia innym dupę z podobnymi sobie.

Moja kuzynka, która jest taką właśnie plotkarą, przyjechała odwiedzić mnie na tydzień. Ja obecnie wynajmuję z dwoma współlokatorami, ostatnio zwolniło się miejsce na czwartą osobę i kuzynka mogła być potencjalnie się wprowadzić. Do rzeczy. Zauważyła, że mam netflixa, powiedziałem jej co to jest netflixowa rodzina (pakiet 53zł/4 osoby), spodobało jej się więc zapłaciła mi 13zł, zrobiłem jej profil i podałem hasło do konta. (Dla tych co nie wiedzą - profile nie są zabezpieczone, więc jeśli ktoś ma hasło do konta to może sobie wchodzić na cudze profile, oczywiście jeśli ma trochę rigczu to tego nie robi i szanuje prywatność innych.)

Wracam dzisiaj z zakupów i słyszę, że ktoś w kuchni o mnie gada. Stanąłem cicho w przedpokoju i słucham (może nie powinienem ale kij z tym) - kuzynka gadała ze swoją matką o tym, co jej się nie podoba u mnie w mieszkaniu i że chyba mieszkam z gejem (użyła gorszego określenia) bo jeden ze współlokatorów ogląda na netflixie program o drag queen. No to się w-------m i potem jak skończyła gadać to powiedziałem jej żeby się spakowała, oddałem kasę za netflixa i zmieniłem passy. I teraz to ja jestem ten niedobry bo czepiam się o naruszanie prywatności xD Jej matka do mnie wydzwania że nie mogę wywalić jej córeczki bo biedna sobie nie poradzi i nie ma gdzie spać. Jestem z-----y czy nie? #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie ten rodzaj człowieka "wiejska plotkara"?


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli jakieś 95% różowych pasków? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od kiedy zacząłem pracować w korpo z różowymi to dopiero zauważyłem jakie one wszystkie mają fałszywe relacje między sobą. Niby wszystko super psiapsiółki, jedna bierze drugą na swoją świadkową itd, przytulaski kochaski, a jak tylko którejś nie ma to n----------ą na siebie jak p------e ;)
  • Odpowiedz