Wpis z mikrobloga

Moja babcia to jest prawdziwy okaz #logikarozowychpaskow ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Oczywiście z racji wieku jej wybaczam, ale co mogę się pośmiać to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Babełe mimo że nigdy nie wyjechała z kraju a swoje województwo opuszcza może z 2 razy do roku, zawsze kreuje się na osobę która wszystko wie najlepiej i jest autorytetem w każdej dziedzinie. Szczególnie często wypowiada się na tematy takie jak polityka zagraniczna, socjologia.

Kwiatki jakie uslyszalam, a które jeszcze pamiętam:

- Szkoci to bardzo oszczędny naród, nie ma Szkota który nie ma oszczędności
- moje koty powinny pic mleko bo wszystkie koty piją mleko i robie im krzywdę podajac im samą wodę
- ostatnio zaczelam szukać sobie pierwszego samochodu, babcia stwierdzila ze nie mogę mieć samochodu bez garażu, auto koniecznie musi mieć garaż, wszystkie auta mają
- kiedyś na rodzinnym obiedzie wywiązała się rozmowa na temat przestepstw rabunkowych. Babcia stwierdzila ze nie ma możliwości zeby padla ofiarą takiego czynu, bo tak sprytnie poprowadzilaby rozmowę z atakujacym ze ani by jej krzywdy nie zrobil ani nie okradl
- najlepszym sposobem na pomnazanie pieniędzy jest konto oszczednosciowe na 1.5%
- skoro nie chodzilam na wyklad X, nie mam absolutnie zadnych szans na zaliczenie tego przedmiotu bo wykladowca na pewno prowadzi tajemne listy obecnosci i z pewnością zapamiętał, ze akurat mnie z 250os grupy nie było na wykladzie
- powinnam podejmowac z pocalowaniem reki darmowe staże bo wszyscy studenci pracują za darmo i sie cieszą ze zdobywaja doświadczenie
- wady figury najlepiej zakrywaja obszerne i za duże, workowate ubrania
-ostatnio ujawnił się kolejny ukryty talent babci, zostala mianowicie psim behawiorysta. Otóż aktywne jedzenie np kongi, gryzaki wypełnione smakolykami to dreczenie psa bo nie może zjesc swojego jedzenia od razu i popada we frustracje

Jest tego jeszcze z 5tys cytatów wiecej, to sobie przypomnialam na szybko xD

Wkurza mnie czasami ale i tak ją kocham ( )

#rozowepaski #heheszki #niebieskiepaski
  • 4