Wpis z mikrobloga

Ale posta długiego wyklikałem na #pepper XD ciekawe, czy tamtejsza moderacja przepuści ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie, nie, żaden #flamewar ale zainspirowali mnie do zrobienia takiego zestawienia (przewodnika) pozytywnych i negatywnych opinii na temat naszych żelków #gusto
Ktoś z #marketing może zapytać a po c####ja Ci takie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam jeszcze za dobrze nie wiem, w sumie chyba po prostu chcę uzupełnić opisy produktów o takie cechy, które się czasami pojawiają w opiniach, a sam na nie nie zwracam uwagi, bo żrę te żelki dłużej niż niektórzy z mirków żyją XD
ecco - Ale posta długiego wyklikałem na #pepper XD ciekawe, czy tamtejsza moderacja p...

źródło: comment_sUbxBim5KVbKGy98jOBuuGx6mOyyFQ2K.jpg

Pobierz
  • 9
@ecco: super pomysl, dla mnie wzorem dobrego żelka jest Haribo. Gdybym wiedział, że te wasze są takie miękkie i mączne to bym nigdy tego badziewia nie zamówił. Ponad pół kilo poszło w smietnik ;/
@ecco: @TomdeX torchę chyba przesadzasz z tymi komentarzami tam? Myślisz, że wykop to kółko wzajemnej adoracji? W przeciwieństwie do Solgazu, który był tutaj lubiany za PR (do czasu) to na żelki każdego stać i każdy może sobie wyrobić opinię o żelkach. Na wykopie robią rodajo, ale też normalnie sprzedają i każdy, ale to każdy może wyrazić swoje zdanie. Nie wydaje mi się, żeby ktoś tutaj pisał tylko pozytywną opinię, bo liczy
@leesiuu: No tak, dwa komentarze naskrobałem i już przesadzam z komentarzami, to już nie mogę mieć własnego zdania? Ktoś tam się ze mną zgadza, więc to nie wymysły jednej osoby. Nikogo nie namawiam, aby wybierali inne żelki, albo że te są trujące, więc nie rób z tego nie wiem czego.
A jeśli chodzi o te kółko wzajemnej adoracji... Nie mówię, że to coś złego, bo wykop to społeczność i w sumie
@TomdeX: nie no rozumiem, ale odebrałem tamte komentarze własnie jako tekst w stylu "na wykopie to se wszyscy liżo cztery litery". Nie wiem jak jest w przypadku konkretnie tych żelków, ale wiem że bardzo dużo osób na mirko pisze szczerze o swoich doświadczeniach zakupowych itp.
Społeczność społecznością, ale jeden drugiego nie powinien oszukiwać swoją nieprawdziwą opinią. Takie jest moje zdanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
@ecco mi smakowały ice rekinki, smak jak ice cukierki z biedronki, fajne takie :p

Nie posmakowaly mi natomiast jajka bo są o smaku brzoskwiniowym ( ͡° ʖ̯ ͡°) kto to widzial brzoskwiniowe jajka. Ale to pewnie dlatego ze pamiętam jak za dzieciaka w sklepach byly zelki w kształcie jajek i miały zupełnie inny smak. Tez oczekiwalam smaku podobnego do jajek haribo, które nie są owocowe.

Pianki są super,