Wpis z mikrobloga

Mirki którzy mają jakieś #renault #megane czy innego talismana, kadjara czy nowego scenica mała prośba o pomoc.
Co właściwie pokazuje ta ikonka na wyświetlaczu? Myślałem że pokazuje północ ale robi to tylko gdy auto jedzie w kierunku północnym, w pozostałych kierunkach pokazuje kierunek przeciwny do właściwego.
Na zdjęciu jadę na zachód i pokazuje na południe... Instrukcja milczy w tym temacie...
#motoryzacja #samochody #carboners
tooreck - Mirki którzy mają jakieś #renault #megane czy innego talismana, kadjara czy...

źródło: comment_LoGNQZOEzpklEndZM1m958NkuADaKOAM.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Notabene nie, ogranicznik i tempomat wyświetla się na środku pod prędkością, na pewno w tym momencie jest wyłączony. Ta strzałka obraca się przy zmianie kierunku jazdy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Desmosedici też nie. Ta ikonkę można włączyć przyciskiem na kierownicy po prawej stronie, w tym miejscu może być też wyświetlana stacja radiowa, piosenka, wskazówki nawigacji. Ta ikonka jest dostępna tylko w trybie Comfort
  • Odpowiedz
@tooreck: kurde, ta ikonka jest pokazana na broszurach przy "neutral mode", ale nigdzie nie raczyli opisać, co to robi ()
Cholera wie, może pokazuje w którą stronę działa bezwładność pojazdu czy coś... Ale serio tego nigdzie nie ma opisanego, niepoważni ludzie. Pytaj na forum i wołaj, jak się dowiesz bo w sumie jestem ciekaw.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Odczuwam_Dysonans raczej myślę że ma to coś wspólnego ze stronami świata, tylko tak jak pisałem wcześniej prawidłowo pokazuje tylko jak jadę na północ. Ppdjasde za 3 dni do serwisu zobaczymy co powiedzą
  • Odpowiedz
@tony_rogalik: faktycznie ma to sens, że też na to nie wpadłem, cały czas w głowie tkwiło mi to że igła kompasu zawsze pokazuje północ, ale ze mnie kretyn XD
ale rozwiązanie chyba średnio logiczne skoro tyle osób się nad tym zastanawiało...
  • Odpowiedz