Wpis z mikrobloga

Mam niebieskiego, ale jest za granicą. Przyjeżdża co jakiś czas. I niesamowicie #!$%@?ą mnie ludzie, którzy na siłę próbują mnie "uszczęśliwiać" próbując mnie zeswatywać z jakimiś losowymi typkami. "Bo jesteś nieszczęśliwa". Nie #!$%@?, JESTEM SZCZĘŚLIWA.

A najgorsi są tacy, po których na pierwszy rzut oka widać, że im tylko dupy w głowach i dymanie i podbijają chociaż wiedzą, że kogoś mam.

Po co? Dla sportu! Bo lubią niszczyć szczęście! Doprowadza mnie to do szału. #gownowpis #musialamsiewyzalic #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 18
  • Odpowiedz
@magucio: to są znajomi z pracy, których baaaardzo nie lubię i z którymi nie mam najmniejszej ochoty się spoufalać, ale oni wręcz próbują i #!$%@?ą sie przy okazji. Ostatnio nie wytrzymałam i jedno osobę #!$%@?łam od góry do dołu, że to są moje prywatne sprawy i proszę się nie #!$%@?ć bo przestanę być miła. Do tego ploty wszędzie itd. toksycznie. Ale płacą dobrze i warunki dobre. Jedynie ludzie #!$%@?. Jak będę
  • Odpowiedz
@eyd1: to chyba normalne, że jest sfrustrowana skoro jej znajomi chcą ją zeswatać mimo że, opka jest w związku. Robią to ciągle, nawet kiedy ta daje jasno do zrozumienia, że jest stała w uczuciach i nie szuka kogoś nowego
  • Odpowiedz
@eyd1: no, podejscie w tym stylu też. "O taka zła bo nie ma faceta na miejscu" no jprdl. Moze jeszcze niech sie zapytaja kiedy okres mam.

@konkret_max: @Xtal: dzięki <3 ja go bardzo kocham. Miłość mojego życia, każdego dnia do siebie dzwonimy i kazde opowiada swoj dzien i w ogole.
  • Odpowiedz
@Mnichuy: też to zauważyłam i staram się być neutralna. Nie chcę mieć wrogów w pracy, ale przyjaciół też nie.
@eyd1: noo domyśliłam się. No i tak wlasnie gadaja ci ludzie :/
  • Odpowiedz
@Xtal: oj tak, tak. Ja swojego niebieskiego kocham bardzo bardzo bardzo. A jak dzwoni to takie szczęście mnie zalewa :3

Dzięki Panowie za komentarze. Poprawiliście mi bardzo humor :)
  • Odpowiedz