Wpis z mikrobloga

#meandhim
To juz ponad trzy lata zwiazku, w tym ponad rok małżeństwa.
Pamiętam, jak mirki pisały ze będę żałował mojej decyzji, bo dzieli was wiek, roznica kulturowa. Ah!
Obydwoje pracujemy, mamy podział obowiązków w domu, tak aby nikt do nikogo nie mial pretensji.
Kasa, ja oplacam rachunki, moja lepsza polowa, dba o zakupy do domu oraz jedzenie.
W koncu, okreslilismy swoje marzenia i mamy plan pięcioletni do zrealizowania.
Kobieta ideal, potrafi gotować, dba o dom oraz jest lojalna ( ͡ ͜ʖ ͡) czego by wiecej chcieć od życia.
Tak przy okazji #pokazmorde i #pokazrozowegopaska
#chwalsie
localgoodness - #meandhim 
To juz ponad trzy lata zwiazku, w tym ponad rok małżeństwa...

źródło: comment_WkiwrJiunAzRWcEOiWt33vwLXZqi6dsA.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@jas_wedrownik: ja nie jestem mizoginem, a sama widzę, że kobita znalazła skarbonkę, a OP będzie płakał jak znajdzie se kochanka w swoim wieku i go kopnie w dupę, a domów nigdy nie odzyska. I później będzie żale wylewał jakie to kobiety są złe xDDDD
  • Odpowiedz
mamy podział obowiązków w domu, tak aby nikt do nikogo nie mial pretensji.

Kasa, ja oplacam rachu


@localgoodness: jak to tajlandia to uwazaj przy rozwodzie. praktycznie kazdy sie konczy tak ze 100% idzie do tajki w jej kraju
  • Odpowiedz
@localgoodness poczekaj, macie ślub i mieszkacie wygodnie w Norwegii, starcza Wam na godne życie, tylko Ty pracujesz, mimo to ona Cię namówiła na jak najszybszą przeprowadzkę na Filipiny, gdzie wszystkie nieruchomości jakie kupisz będą na nią?
Jak tutaj nie zapala Ci się lampka ostrzegawcza, to nie wiem czy masz instynkt samozachowawczy...
A jak (nie życzę) coś jej sie stanie i umrze, co zrobisz? Restart?
XD
To co napisałes wcześniej wygląda jakby miała
  • Odpowiedz
@kipowrot: sam rzadko się udzielam w takich tematach, ogólnie zawsze się ciesze, jak się ludziom wiedzie, ale @localgoodness chłopie, to śmierdzi nawet nie na kilometr, ale na 20 kilometrów.

I ta różnica wieku też na to wskazuje.

Żeby potem nie było, że to zła kobieta była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@localgoodness: Co sie dzieje w dzisiejszych czasach z ludźmi, gdzie zaufanie? Biorąc slub, zakłada sz rodzinę, rodzinę - czy ktoś jeszcze bierze to pod uwage.

@jas_wedrownik: sytuacja prawna jest taka, że domy są na nią, a ty w razie rozwodu zostajesz z niczym, (...) w kraju, gdzie nie masz żadnych praw, a Twoja żona ma pełnię praw, to lampka powinna się zaświecić. Jeżeli sytuacja prawna jest inna, to mi wyjaśnij.
  • Odpowiedz