Wpis z mikrobloga

#meandhim
To juz ponad trzy lata zwiazku, w tym ponad rok małżeństwa.
Pamiętam, jak mirki pisały ze będę żałował mojej decyzji, bo dzieli was wiek, roznica kulturowa. Ah!
Obydwoje pracujemy, mamy podział obowiązków w domu, tak aby nikt do nikogo nie mial pretensji.
Kasa, ja oplacam rachunki, moja lepsza polowa, dba o zakupy do domu oraz jedzenie.
W koncu, okreslilismy swoje marzenia i mamy plan pięcioletni do zrealizowania.
Kobieta ideal, potrafi gotować, dba o dom oraz jest lojalna ( ͡ ͜ʖ ͡) czego by wiecej chcieć od życia.
Tak przy okazji #pokazmorde i #pokazrozowegopaska
#chwalsie
localgoodness - #meandhim 
To juz ponad trzy lata zwiazku, w tym ponad rok małżeństwa...

źródło: comment_WkiwrJiunAzRWcEOiWt33vwLXZqi6dsA.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
ty jako mąż możesz normalnie przebywać na filipinach czy musisz pajacować z wizami? A i czy możesz kupować też nieruchomości skoro jesteś mężem filipinki?


@KosmicznyPolityk: jak przyleci z nią na filipiny i pokaże dowód że są małżeństwem, to może dostać pieczątke w paszporcie ważną rok, później może przedłużać wize jak normalny turysta lub wylecieć znowu i wrócć z nią żeby procedure powtórzyć. jako polak rezydentem nie zostanie, bo polacy nie są
  • Odpowiedz
@localgoodness: jak to tajlandia to uwazaj przy rozwodzie. praktycznie kazdy sie konczy tak ze 100% idzie do tajki w jej kraju


@jedzbudynie: filipiny, na filipinach nie ma czegoś takiego jak rozówd ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz tylko anulować małżeństwo za odpowiednią opłatą
  • Odpowiedz
Problem był we mnie, byłem lekko samolubny, myslalem tylko o sobie. Duzo by pisać, mieliśmy wzloty i upadki, i pewnie nie raz jeszcze będą ()

@localgoodness nie musisz tłumaczyć się ze swoich starych postów. Każdy przeżywa kryzysy w związku, zwątpienia. Ważne że ostatecznie była to dobra decyzja i dziś jesteś szczęśliwy ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@localgoodness: Mirku, powiem Ci, że zwykle zdumiewa mnie pesymizm i nadmierna podejrzliwość wypokowych mizoginów, ale twoje podejście mimo wszystko razi brakiem rozsądku. Zgadzam się z @jas_wedrownik - przeczytaj sobie jeszcze 2 razy jego komentarz i przemyśl wszystko dobrze.
  • Odpowiedz
@localgoodness: Coś chyba nie do końca jest tak bajecznie skoro masz silną potrzebę atencjowania się z tym na wykopie przed anonami ;] zachowujesz się niedojrzale jak stary prawiczek co po trzydziestce wyrwał wreszcie na litość/kasę swoją pierwszą dziewczynę, wcześniejsze wpisy dobitnie pokazują że robisz dla niej za skarbonkę i jesteś desperatem do którego ona nie ma szacunku. I te włosy pofarbowane na siwo, kompleksy sobie leczysz? Nie życzę ci źle ale
  • Odpowiedz
wypokowych mizoginów


@tymeek: To, ze ktos nie akceptuje pewnych zachowan nie oznacza, ze jest mizoginem. To tak samo jak gdybys poklocil sie z murzynem i przez to zostal okrzyknięty rasistą

@localgoodness: Martwi mnie jedna rzecz kolego jak teraz się temu przyjrzałem. Oczywiście Twoja dziewczyna jest bardzo ładna, Polki nie mają nawet startu. ALE... marudziłeś wcześniej, że ona Cię olewa, nic nie robi tylko korzysta z Twoich pieniędzy. Musiałeś tez przepisać
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Pamiętam, jak mirki pisały ze będę żałował mojej decyzji, bo dzieli was wiek, roznica kulturowa.


Wykop w pigułce ( )

To poniżej może mieć coś wspólnego z oceną wykopu:

https://www.wykop.pl/wpis/18888003/chyba-juz-nadszedl-ten-czas-aby-wstapic-do-grona-t/

sytuacja wyglada następująco. Ona lvl22 ja lvl34 ona z Filipin, w tym roku musiałbym podjąć decyzje o ślubie, ale im głębiej sie zastanawiam, tym bardziej dostrzegam, ze niestety #rozowypasek nie nadaje sie na zonę.

------------------------------------------------
  • Odpowiedz