Wpis z mikrobloga

Dziś siódmy dzień naszej podróży w 100 dni dookoła Europy, od trzech dni jesteśmy już w Mołdawii.

Pierwsze dni były dosyć ciężkie i męczące ponieważ niespodziewanie wypadł nam jeszcze nieplanowany wcześniej wypad do Czarnobyla :) Zobaczyć Zonę to był [jeden z punktów na naszej liście marzeń ]http://roadtripbus.pl/lista-marzen/).

Jutro pierwszy vlog i relacja. W skrócie co robiliśmy w ciągu ostatniego tygodnia:

- odwiedziliśmy Zonę i byliśmy w tym czasie jedynymi ludźmi w Prypeci
- spotkałem Króla Cyganów, piłem z nim herbatę, pokazał mi swoją kolekcję figurek oraz samochód, który jego ojciec dostał od przywódcy związku radzieckiego
- spotkałem francuza z Paryża, który mimo iż nie ma polskich korzeni świetnie mówi w naszym języku
- nauczyłem się robić jedno tradycyjne mołdawskie danie
- w naszym miejscu noclegowym przy jeziorze 12 kilometrów od stolicy obok naszego busa przeszło stado owiec oraz krów ;)

Wszystkie noclegi oczywiście na dziko w naszym busie, jedne były fajniejsze inne mniej fajne :) Dziś chyba zostajemy na miejscu, bo musimy trochę nadgonić montaż vlogów oraz relacje i artykuły, które robimy w trakcie.

Czy ktoś z Was dostał już od nas pocztówkę?

PS Jeśli chcecie to zapraszam do śledzenia tagu #roadtripbus

PPS Na zdjęciu taxi jakie złapałem na stopa dwa dni temu :)

#podroze #podrozujzwykopem #ukraina #moldawia
Pobierz MG78 - Dziś siódmy dzień naszej podróży w 100 dni dookoła Europy, od trzech dni jeste...
źródło: comment_8jzF4AVXriEViraO741uz3v7u8HxB1yX.jpg
  • 4
co robiliśmy w ciągu ostatniego tygodnia:


@MG78: tyle rzeczy w tydzień?! Lepiej wszystko zapisujcie, bo zanim wrócicie, to już zapomnicie co było na początku ;)