Wpis z mikrobloga

Hej mirki z #simracing ważna sprawa, która kierownica najlepsza w cenie do tysiaka, może być używana?
Czyli pytania by były tak:
1) Którą kierownicę wybrać
2) Co lepsze logitechy g29, czy thrustmastery (któryś odpowiedni dla logitecha) Z tego co wiem g29 jest najlepsze na rynku?
3) No i konsola to pewnie ps4 pro, bo tam są symulatory, albo windows bo tam jest r factor?
4) A jak trudno zamontować fotel na siłownikach?
5) No i zestaw vr, co wybrać i z jakimi grami można go używać (byłbym zainteresowany torowymi i dirtem)
#gry #wyscigi #samochody #assettocorsa #granturismo #forza #projectcars #driveclub
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak nie masz 20k to zapomnij o motion rigu


@Leniek: czemu? Tylko tutaj prosiłbym Cię o szczegółowe wytłumaczenie tematu, bo na moje oko, przymocowanie kilku siłowników - jak na razie na pierwszy krok w prosty sposób - żeby zrobić ruch przód tył na boki, nie powinno tyle kosztować?

a ile za kierę chcesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caribbean: kierownicy nie sprzedaję, mam tylko nadmiarowe pedały T3PA,

Fotel, platforma, siłowniki i sterowanie swoje kosztują. To nie jest silniczek do rolet tylko sprzęt klasy przemysłowej
  • Odpowiedz
@Leniek: Hej a ten dofreality, to rozwiązanie które wziąłeś pierwsze lepsze które wpadło mi w ręce, czy jest to jakiś popularny ekonomiczny motionrig który ludzie kupują, i ma dobre recenzje? W sensie, czy Ty byś kupił czy patrzyłbyś na coś innego a to tylko dla przykładu dałeś?
  • Odpowiedz
@Leniek: o masakra to sporo wydałeś ;p

Czyli można into the sky

mam na ten moment powiedzmy 5-10 tysięcy

podeślesz jakies foty na pw jak to wygląda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@caribbean: Na razie jestem w trakcie remontu i nie mam miejsca na rozstawianie, ale jak znajdę foto, to podeslę.

Tak na szybko zestaw Fanated Podium DD2 + kierownica BMW + kierownica McLaren + pedały CSV3 + Shifter + ręczny + Quick release to neicałe 3k€

Do tego jakiś rig to koło 2kPLN
mocny PC
  • Odpowiedz
@Leniek: A czemu mocny pc jest taki potrzebny? Przecież do odpalenia gierki w 1080p w 60 wystarczy mi komp za 2,5tyś?

chciałem już tego thrustmastera kupować więc raczej to

Czyli w moim budżecie - odpuściłbyś w ogóle rig? Nie no, to jest przecież główny powód dla którego chce to robić? Dla właśnie tego żeby ciało nie było w jednej pozycji na krześle cały czas, bo do tego to mi nadal
  • Odpowiedz