Wpis z mikrobloga

Siemka.... dużo mi ludzi na priv pisze co tam u mnie czemu sie nie odzywam etc.... nic złego sie u mnie nie dzieje :) Pracuje dalej w symphony, z ta roznica ze podpisałem kontrakt od 30 lipca :) Bede robić dalej to samo ale jakoś 20% wiecej kasy. średnio około 360 wyjdzie na tydzien na rękę :) Mieszkam dalej na chacie od @sorek i grzyba nie ma :D w ogóle moge mu reklame zrobić, jak ktoś chce tu wpaść to warto przez niego :) Serduszko też mi szybciej bije, mam kogoś na oku dopiero początki ale moze bedzie gicik. Wszystko generalnie sie układa :) #kurakbarnsley #kurakberlin
  • 45
W mojej opinie, popartej doświadczeniem głównym winowajcom jest klient, który podpisuje coś, czego nie rozumie, czego nie przeczyta.


@Nartenlener: Innymi słowy winny jest konsument który w swojej nieświadomości nie wykrył oszustwa. Taką retoryką można naprawdę wiele usprawiedliwić, a na końcu powiedzieć, że konsument to złodziej bo się zorientował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klauzule abuzywne się zdarzają głównie w bankach, bo do nikt się mało kto przyczepi, a
@freefloyd: jakie to ma znaczenie w tej dyskusji ile on zarabia w tydzień, a ile ja zarabiam w miesiąc? Poza Twoją próba mentalnej masturbacji, że ktoś może zarabiać lepiej od drugiego to nie dostrzegam sensu.