Wpis z mikrobloga

Witam, jak wiecie jestem po transplantacji włosów, wrzucałem tutaj swoje efekty, natomiast dzisiaj odezwał się do mnie kolega, który jest już 9 miesięcy po zabiegu przeszczepu włosów w klinice Elithairtransplant u dr. Abdulaziza Balwi'ego w Istanbule (Turcja)
Co ciekawe zapłacił za zabieg tylko 1499 euro czyli jakieś 6400 zł za 2100 graftów, dla porównania ja za 1850 graftów w klinice HDC na Cyprze zapłaciłem 22 tyś zł, kolosalna różnica. Kolega pozwolił mi umieścić foty z zakrytą twarzą.
Dla mnie jest to o tyle ekscytujące, że jak widzimy ceny zaczynają być naprawdę dostępne na każdą kieszeń i to jest super.

#zakola #wlosy
zygmnut-goscicki - Witam, jak wiecie jestem po transplantacji włosów, wrzucałem tutaj...

źródło: comment_11QwU1rBZ9EUHyFzJrqdl14bF88qOS45.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@warning_sign niekoniecznie. Każdy ma inną genetyczną wrażliwość i niektórym skończy się na nw1, a niektórym na nw3,4 a może i 6. Kolega z foty ma super gęste włosy, jak mu się dalej posunie to robi sobie 2, a może i 3 zabieg. Na razie niech się cieszy z tego co ma, życie jest za krótkie zeby się męczyć ze swoim wyglądem :)
  • Odpowiedz
@Pilaf: Przesadzasz, ja nawet jako już 4 letnio doświadczony w przeszczepach włosów i śledzeniu bardzo wielu efektów, bym miał ciężko na ulicy powiedzieć czy coś gość z włosami robił a co dopiero przeciętny uliczny Janusz co nawet nie wie, że włosy można przeszczepiać
  • Odpowiedz
@Pilaf: Te środki są jeszcze w fazie badań, a używane przez ludzi po ściąganiu tych preparatów z Chin itp. na forum pokonajlysienie.com chłopaki się zrzucają w 10-15 osób a jedna osoba zaufana ściąga to z Chin z badaniami itp. Chodzi o CB, natomiast RU kupisz z edt.com.pl
  • Odpowiedz
@Pilaf: Dużo ludzi już na tym leci nie tylko z Polski, ale i tak moim zdaniem najlepszym i najskuteczniejszym sposobem leczenia łysienia jest po prostu przeszczep włosów, nie każdy łysieje do łysej glacy, wiadomo, że jak w rodzinie są same łysole to nie za dobrze to na przyszłość prognozuje, jednak co przypadek to inne nasilenie itd. Ogólnie jedna wielka niewiadoma.
  • Odpowiedz