Wpis z mikrobloga

@zaqwsxdsa: (...) art. 5 ust. 1 ustawy zakazem palenia wyrobów tytoniowych objęte będą:

1) tereny zakładów opieki zdrowotnej i w pomieszczenia innych obiektów, w których są udzielane świadczenia zdrowotne,
2) tereny jednostek organizacyjnych systemu oświaty, o których mowa w przepisach o systemie oświaty, oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, o których mowa w przepisach o pomocy społecznej,
3) tereny uczelni,
4) pomieszczenia zakładów pracy innych niż wymienione w pkt 1 i 2,
@barteck: jedna nie, ale po wyjściu z domu zawsze czuć to gówno, więc... zawsze, więc nie #!$%@?, że to moze nie wywołać raka.
a jak żul siada obok Ciebie, czyli jak w sytuacji wyżej?

@rkowal1980: ok, zgodzę się, jak jest takie miejsce wyznaczona to okej, przesiadam się, ale to nie zmienia, że taki palacz po zapaleniu wokół ludzi jest #!$%@? podludziem i #!$%@?

ale argument z garażem to #!$%@? :P
@raczej_schizotypal: bardzo dobrze ze zakaz gownikakow tam byl. Nie mozna męczyć zwierząt! Tu nie chodzi o dzieci w tym wpisie tylko o to ze swoim zachowaniem nie mozna uprzykrzać życia innym. Ani gowniki kotkom, ani palacze innym.
logiką jest, że dotyk odpalonego samochodu nie poparzy, a papieros tak :)


@PanHagrid: Mi chodzi o ilość substancji trujących, tak samo jak smog od palenia plastikiem i śmieciami, to jest o wiele bardziej szkodliwe, ale dojebmy się do palących na powietrzu, to jest #!$%@? promil promila.
@agnea: No fajnie, ale pozwól że zacytuję Artykuł 2, Ustęp 1, Punkt 3, Litera 7:
Osobie #!$%@?ącej się na miejsca dla palących nakazuje się:
1) Przesiąść się
2) Opuścić lokal
Ponadto, osobom wypisującym pierdoły na mirko nakazuje się:
1) Usunąć konto
2) Wyjąć kija z dupy

Cytuję tutaj tekst Ustawy o Nie Byciu #!$%@?, tekst ujednolicony z dnia 4 kwietnai 1969 roku.
@lugal: a czy ja pisze ze to ja bylam z dziecmi? Albo moi znajomi. Przeczytaj przy 4 stolikach siedziała trójka dzieci... czyli przy 1 mogla siedziec 3 albo przy 3 stolikach po 1 albo przy 2 z 4 stolików po 2. Tu kwestia dzieci jest drugorzędna.