Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ostatnio #lgg6 zaczął odmawiać posłuszeństwa ( fajnie że po miesiącu) z Jack-Jack 3 pin ( słuchawki z mikrofonem 3 pin Jack nie ma problemu.)-radio w samochodzie. Minimalny ruch zaczyna przerywać, rozlaczac itp. Próbowałem czyścić wejście, zmieniać kable nic nie pomaga. Czy może macie jakiś sposób na naprawę tego czy wysyłać na gwarancję telefon? Jeszce pomyślałem, żeby kupić adapter Jack - 2 wejścia ( osobno słuchawki, mikrofon)
#telefony #audio #android
  • 14
@Bialy_Mis: jeśli to nie jakiś paproch w środku (spróbuj wymacać delikatnie drobną pętsetą), to możesz mieć tę samą wadę jaką ja miałem i sporo innych osób, czyli oryginalne gniazdo ma źle dogiętą jedną z blaszek. Można to również naprawić pęsetą, ale trzeba mieć naprawdę dużo wprawy i łatwiej zrobić gorzej niż lepiej. W serwisie wymienią na gwarancji.
@Bialy_Mis: To polecam Xiaomi Roidmi daje radę za około 6-7 dyszek (czasami nawet taniej się trafi). Sam używam już z pół roku. Bardzo wygodne i jakość dźwięku jak na transmiter rewelka, lepsza niż ze zwykłej fali radiowej.