Wpis z mikrobloga

  • 76
mam u siebie kuzyna lvl 12 na dwa tygodnie wakacji... od 3 dni ciagle pada xD poratujcie jakims tytulem, gierka co bym mu mogl zainstalowac na lapku i chlopak mial troche cielawszej rozrywki. Nie mam pojecia w co takie dzieciaki moga grac (oprocz csa). #gry #grypc
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 6
@Snap
@NAGI
@Mirekzkolega nie doprecyzowalem, szukam jak najprosztszych gierek. Niestety mlody nie posiada kompa na codzien (tyle co na lekcjach inf) i serio ma problemy w ogarnianiu gierek. taki fortnite to dla niego giera nie do ogarniecia niestety. Moze jakiegos nfs'a mu zainstaluje. Na prostych przygodowkach sie nie znam ale jakas bardziej rozbudowana wersja Mario by siadla. Nic skomplikowanwgo
  • Odpowiedz
@mor3nko: Minecraft. Jak nie posiada na codzień kompa to na pewno nie zna. Trochę mu współczuję że na codzień nie ma kompa,pewnie trochę odstaje od rówieśników()
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Eyan zna tylko z yt. kompa nie ma ale streamerzy nie sa mu obcy. dalem mu tableta to pol dnia ogladal jakis typow. Mam nadzieje ze dala od patostreamow
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Eyan: @mor3nko:
Znaczy zależy czy nie chodzi tu o zamożność, ale dostęp do kompa to jest taka sprawa, że rodzic musi umieć znaleźć balans.
Jak za dużo, to się w tym zatraci, jak za mało, to miałem do czynienia z osobami 20kilka lat i Excel, Word to z nazwy, Internet to ten lisek, zero adblocka, komp zawalony syfem.

Nie wyobrażam sobie żeby kogos takiego zatrudnić, bo nawet jak
  • Odpowiedz