Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #afera #bekazpodludzi #rakcontent
Właśnie mi usunięto post jako ATAKUJE MNIE gdzie jedyną treścią posta był screen wypowiedzi użytkownika wykop, który sam przyznał się do pewnej czynności. Co najlepsze Użytkownik ten na wykopie nie istnieje ( chyba od wielu lat) to raz a dwa, nawet jak by istniał ( ale nie istnieje) to jak można atakować kogokolwiek jego własną publiczną i ogólnie dostępną na wykop wypowiedzią na swój temat?

Już nawet nie wspomne, albo dobra, wspomne, owy screenshot wypowiedzi wisi sobie swobodnie na wykopie w bardzo wielu wątkach, z których to pobrałem ten screen dowiedziawszy się o zabawnym fakcie z jeszcze innych komentarzy i screenów na wykopie. Pierwszy z brzegu przykład wygooglowany w 6,5 sekundy
https://www.wykop.pl/wpis/23638589/ile-lat-ma-elfik-tylko-mi-nie-piszcie-ze-32-pytani/

wołam @moderacja @wykop i zastanawiam się czy standardowo udacie, że nie widzicie, czy w końcu odniesiecie się do przedziwnych akcji niektórych moderatorów?

Powtarzam jak nieistniejący na portalu użytkownik może zgłosić atak na swoją osobę poprzez SCREEN SWOJEJ WŁASNEJ wypowiedzi?

Czy da się wykonać bardziej nielogiczną moderatorską akcje?

Czuję się zaszczuty i prześladowany tym bardziej, że to kolejna dziwna akcja usuwania moich postów bez podania logicznego powodu a w zasadzie bez żadnego powodu.
  • 21
  • Odpowiedz
@Dambibi: to jeszcze nic. 30 minut temu, moderator MTM, skasowałmi mój post który ja skasowałem prawie dobre temu ( po chwili od stworzenia, uznając, że szkoda strzępić ryja), był to post który cytował obrzydlistwo Towarzysz_Moskwin
Także po 24h w ramach akcji odwetowej, przywrócili mi ten post a nastepnie go skasowali jako naruszenie regulaminu z nieodpowiednimi treściami. Rozumiesz to?

co nastepne? Ban za wymyslone na kolanie naruszenia regulaminu? vendetta trwa bo
  • Odpowiedz
to jeszcze nic. 30 minut temu, moderator MTM, skasowałmi mój post który ja skasowałem prawie dobre temu ( po chwili od stworzenia, uznając, że szkoda strzępić ryja), był to post który cytował obrzydlistwo TowarzyszMoskwin

Także po 24h w ramach akcji odwetowej, przywrócili mi ten post a nastepnie go skasowali jako naruszenie regulaminu z nieodpowiednimi treściami. Rozumiesz to?


@50HerbatGreya: Co do...?! Oo

Kiedy zaczną pisać swoje komentarze pod czyimś kontem,
  • Odpowiedz