Wpis z mikrobloga

Win 10 <3 miesiąc się z tym #!$%@?łem na dwóch laptopach aż na obu musiałem wymienić dyski.

Oczywiście po wymianie tydzień podziałał normalnie, po czym znowu użycie skoczyło na poziom 80-90, bo Win 10 coś robi w tle xD

Jak wyłączyłem wszystkie niepotrzebne do działania komputera procesy Windowsa to #!$%@?ł przy ponownym włączeniu blue screen, bo "hurr durr właściciel nie będzie mi mówił jak mam działać" xD #!$%@? dobrze że się na
@ithedarkwolf Spokojnie. Wyłączyłem i automatyczne aktualizacje i parę innych niepotrzebnych rzeczy. Ale windows na to nie pozwala i #!$%@?ł mi error. Dla mnie to najbardziej #!$%@?ący system od Microsoftu jaki powstał. Nie rozumiem tego hypu na 10 kiedy ten system to straszne "G". Więcej się trzeba #!$%@?ć z tym żeby działał niż z niego korzystać xD
@czikapu widzę że mi przeskanowałea cały sprzęt w domu Sherlocku.

Mam 3 komputery i w każdym system jest na dysku SSD, bo to oczywisty jak #!$%@? sposób stawiania systemu.( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale Win10 i to popsuje.(°°
@GajuPrzegryw: Nie chce mi się wierzyć, że masz SSD i zużycie dysku na poziomie 100% xD
Jeszcze nigdy nie widziałem tego w menedżerze zadań, a montuję czasem jakieś filmy, robię coś w PSie i w tle coś ściągam
No chyba że serio, nie mówię że hurr durr ja mam racje a ty nie, ale jak masz 100% przy SSD to może być z nim coś nie tak
@czikapu Jesus #!$%@?. Wykopek będzie naginał mi rzeczywistość i mówił co mam w komputerze. Osobiście kupowałem części do tych kompów i dwa z nich osobiście montowałem i instalowałem na nich system xD

A ten mi będzie wmawiał że na HDD lecę.