Wpis z mikrobloga

@kajoj93: krok 1. wklepujesz numer telefonu w google w kazdej kobinacji xxx-xxx-xxx xxxxxxxxx xxx xxx xxx jak widac ze handlarz to nie kupujesz i elo
a czesci to wchodzisz na aparts wybierasz mitsu i sprawdzasz co maja na magazynie i juz wiesz jak z dostepnosca
@kajoj93: napewno byl malowany, bo fabrycznie nie mialy takiego koloru, jest lpg wiec trzeba sprawdzic czy ktoa #!$%@? nie zrobil, wyglada ok, wez go do ktoregos wujka, niech obejzy dokladnie, jak cos bedzie nie tak ale niewielkie yo targuj, jak bedsie git to kupuj, a jak padaka to olej
@kajoj93: Wpisz VIN i zobacz co ci wyrzuci zainwestuj stówę przed zakupem i idź na przegląd. Skoro chcesz wydać 7 na samochód to wydaj chociaż 100 żeby się zabezpieczyć.
@kajoj93: ogólnie problemy z korozja , zawieszenie całe do remontu , silnik ok , hamulce wymieniał , wszystko kosztuje . A eclipse to nie jest samochód który ktoś kupił żeby dzieci wozić do szkoły :) kup sobie jakaś Skodę . Będzie tanio . Albo polecam toyote avensis stara . Zajebiste auto , tanie w naprawie.
Zajebiste auto


@michalmerc: Co jest zajebistego w starej avensis? xD

@kajoj93: jak chcesz oglądać to znajdź właściciela eclipsa na jakiejś grupie na fejsie i spytaj się czy pomoże albo zapytaj się na co szczególnie zwrócić uwagę.
@kajoj93: Nie jest łatwo wybrać pierwsze auto. Chciałem civika, potem patrzyłem na corolle g6r, następnie w chwili załamania na megane i skończyłem z autem, którego się nie spodziewałem. Toyota Celica V ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia w poszukiwaniach i zakupie.
@Sweet_acc_pr0sa: trafny opis ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Karbon315: Ja na poczatku zakladalem wiekszy budzet i myslalem nad Accordem 7, ale wydac 15-20k na pierwsze auto to jednak troche duzo :) Celica fajna, w ktoryms NFSie jesli dobrze pamietam sie jezdzilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nic sprobuje sie dodzwonic do goscia i zobacze czy mocno dziurawa podloga
@Karbon315: a ty czym jeździsz ? W takim razie ? Ja tez mam niepraktyczny samochod i uważam ze lepiej mieć coś fajnego , ale jak nie masz kasy i kupujesz pierwsze auto to po co inwestować w skarbonkę jaka jest eclipse w lpg ? Zreszta tak mozemy się przegadywac cały dzień ( ͡º ͜ʖ͡º) a i tak nikt zdania nie zmieni
czym jeździsz


Celica V

lepszy niż wściekła Honda civic


co jest złego w hondzie? Masa różnych części, jedynie blacharka oraz opinia o właścicielach nie najlepsza. Chociaż z obserwacji wynika, że właściciele VAGów to największy rak.

Tarcze do avensis boscha to koszt 1000 zł za wszystko


@michalmerc: Bardzo tanie auto