Wpis z mikrobloga

Mirki szukam pierwszego auta. Wpadlo mi w oko Mitsubishi Eclipse 2. Jest fajne w moim miescie do obejrzenia z lpg, dwoma kompletami opon za 7,5k. Auto na zdjeciach wydaje sie zadbane. Orientuje sie ktos moze jak z czesciami do tego modelu? Ciezko dostac? Drogie sa? Ja sie kompletnie na tym nie znam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pierwsze4kola #motoryzacja #mitsubishi #eclipse
  • 24
  • Odpowiedz
@kajoj93 mój znajomy oglądał ostatnio bo też wpadło mu w oko przez niecodzienny lakier. Z tego co mi przekazał, a jest godnym zaufania handlarzo-mechanikiem to miernik pokazywał robiony grubo prawy bok od drzwi zaczynając kończąc na tylnym słupku z dwa razy grubszą warstwą niż na reszcie auta. Podwozie też do roboty i coś stukało w silniku, jednak nie mógł dokładnie stwierdzić co. Auto z wpakowaniem 4 kafli. O tyle plus, że
  • Odpowiedz
@Barabasz95: Też byłem oglądać. Generalnie stan fatalny :P Troche koleś z ceną poleciał, bo rdzy było na prawdę dużo. Kielichy wymieniane, a już zalążek było widać, drzwi od strony kierowcy już opadały bo blacha przy zawiasach była tak zjedzona...Tylne nadkola to dramat. Sam właściciel mówił, że nie bardzo konserwował, ale był w porządku i nie krył że auto do generalnego remontu.
  • Odpowiedz
No tylko szkoda, że np. ja jako potencjalny kupiec musiałbym się fatygować aż z Pomorza Zachodniego gdyby nie znajomy wędrujący po okolicy. Ale jak pisałem wyżej obejrzyj się za tą wersją Astry, za 6 kafli dorwiesz w dobrym stanie a wygląda na pewno ciekawej niż przeciętne auto :) Ewentualnie jeszcze Lexus IS200 ale to akurat ciężko dorwać w dobrym stanie do 10k
  • Odpowiedz