Wpis z mikrobloga

Mirki szukam pierwszego auta. Wpadlo mi w oko Mitsubishi Eclipse 2. Jest fajne w moim miescie do obejrzenia z lpg, dwoma kompletami opon za 7,5k. Auto na zdjeciach wydaje sie zadbane. Orientuje sie ktos moze jak z czesciami do tego modelu? Ciezko dostac? Drogie sa? Ja sie kompletnie na tym nie znam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pierwsze4kola #motoryzacja #mitsubishi #eclipse
  • 24
  • Odpowiedz
@kajoj93: krok 1. wklepujesz numer telefonu w google w kazdej kobinacji xxx-xxx-xxx xxxxxxxxx xxx xxx xxx jak widac ze handlarz to nie kupujesz i elo
a czesci to wchodzisz na aparts wybierasz mitsu i sprawdzasz co maja na magazynie i juz wiesz jak z dostepnosca
  • Odpowiedz
@kajoj93: ruda, i pewnie upalony, eclipsa w stanie sprawnym powinna kosztowac 12+

pewnie jakis czas pojezdzi ale ile, to sam bedziesz musial sie przekonac

jezeli auto ci sie podoba, zarabiasz i bedziesz mogl ewentualnie cos naprawic to kupuj, napewno wielu takich aut nie ma
  • Odpowiedz
@kajoj93: napewno byl malowany, bo fabrycznie nie mialy takiego koloru, jest lpg wiec trzeba sprawdzic czy ktoa #!$%@? nie zrobil, wyglada ok, wez go do ktoregos wujka, niech obejzy dokladnie, jak cos bedzie nie tak ale niewielkie yo targuj, jak bedsie git to kupuj, a jak padaka to olej
  • Odpowiedz
@kajoj93: Wpisz VIN i zobacz co ci wyrzuci zainwestuj stówę przed zakupem i idź na przegląd. Skoro chcesz wydać 7 na samochód to wydaj chociaż 100 żeby się zabezpieczyć.
  • Odpowiedz
@kajoj93: ogólnie problemy z korozja , zawieszenie całe do remontu , silnik ok , hamulce wymieniał , wszystko kosztuje . A eclipse to nie jest samochód który ktoś kupił żeby dzieci wozić do szkoły :) kup sobie jakaś Skodę . Będzie tanio . Albo polecam toyote avensis stara . Zajebiste auto , tanie w naprawie.
  • Odpowiedz
Zajebiste auto


@michalmerc: Co jest zajebistego w starej avensis? xD

@kajoj93: jak chcesz oglądać to znajdź właściciela eclipsa na jakiejś grupie na fejsie i spytaj się czy pomoże albo zapytaj się na co szczególnie zwrócić uwagę.
  • Odpowiedz
@michalmerc: Życie jest za krótkie by jeździć nudnymi autami. Po co mu tatowóz jak jest młody? Na takie auta przyjdzie jeszcze czas. Nie znam stanu tego eclipse ale jeśli nie ma tragedii i stać go na utrzymacie to dlaczego nie.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: tak zrobie, dzieki :)
@Karbon315: znalazlem na forum mekp.pl na co zwrocic uwage, dzieki. Generalnie to blacha, caly dol ;p
I to jest ten problem, moze troche wymyslam, ale kazde auto ponizej 10k mi sie poprostu nie podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@michalmerc: ta, dziadkowoz, auto o wygladzie #!$%@? z niedokochaniem na pierwszy samochod dla mlodego xD moze gdybym mial w wieku 18 lat dostac taki po dziadaku to byl bym szczesliwy ale zeby swoje pieniadze wydac na cos co kojazy sie tylko z przegranymi mazeniami to raczej nie xD
  • Odpowiedz
@kajoj93: Nie jest łatwo wybrać pierwsze auto. Chciałem civika, potem patrzyłem na corolle g6r, następnie w chwili załamania na megane i skończyłem z autem, którego się nie spodziewałem. Toyota Celica V ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia w poszukiwaniach i zakupie.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: trafny opis ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Karbon315: Ja na poczatku zakladalem wiekszy budzet i myslalem nad Accordem 7, ale wydac 15-20k na pierwsze auto to jednak troche duzo :) Celica fajna, w ktoryms NFSie jesli dobrze pamietam sie jezdzilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nic sprobuje sie dodzwonic do goscia i zobacze czy mocno dziurawa podloga
  • Odpowiedz
@Karbon315: a ty czym jeździsz ? W takim razie ? Ja tez mam niepraktyczny samochod i uważam ze lepiej mieć coś fajnego , ale jak nie masz kasy i kupujesz pierwsze auto to po co inwestować w skarbonkę jaka jest eclipse w lpg ? Zreszta tak mozemy się przegadywac cały dzień ( ͡º ͜ʖ͡º) a i tak nikt zdania nie zmieni
  • Odpowiedz