Wpis z mikrobloga

@towbie: Ale jak to? Jakie mieszanie sie? Faceci raczej nie maja cisnienia by polowac na zagraniczne kobiety. Do tego wydaje mi sie, ze jestesmy na tyle rozwinieci intelektualnie, ze jesteśmy w stanie powstrzymac sie przed realizowaniem kazdej fantazji, ktora np moze przyniesc niezbyt pozadane przez nas efekty. No, ale widocznie kobiety takich umiejetnosci nie posiadaja
@Bekovsky kiedy się ten rasizm w Polsce skończy to nie wiem xd a niby jestesmy cywilizowani, a w Polsce zawsze dzicz. I wielkie nasmiewanie się i zdziwienie, że ktoś ma dziecko innego koloru xd dobrze, że ją jeszcze nie ukamieniujecie za to.
no ale o co Ci chodzi? Jak korzystalam z tindera to widzialam, ze faceci tez robili sobie fotki z siostrzenica/siostrzencem/bratankiem/bratanica/kuzynami/dziecmi znajomych. Niektorzy maja zdjecia z dziecmi po prostu, niekoniecznie swoimi. Nie kumam oburzenia.


@Rea_Achillea: Chodzi o to, ze to jest bezsensowne gadanie, bo prawdopdobienstwo tego jest baaardzo niskie. A i tak ktos juz wyzej pisał, ze to jej. Powatpiewasz tak z dupy na sile tylko i wylacznie by usprawiedliwic typiarke
@LR300: nie, prawdopodobieństwo jest umiarkowane, i tak jak napisałam - zdjęcia z dziećmi widziałam u mężczyzn. Gdzie ty widzisz, że ja ją usprawiedliwiam? Zapytałam tylko OPa, odpisał, że to jej - odpisałam, że ok, nie ma pytania.
Czytaj uważniej, bo zarzucasz mi coś, czego nie napisałam. Masakra...