Wpis z mikrobloga

Tak widzę wychodków. Obrażają na tym swoim śmiesznym forumku, pozują na jakąś internetową mafię, żądają szacunku wobec tej swojej śmiesznej stronki, a w realnym życiu to zwykłe placki na jednego strzała. Przypominam że sam Rafonix oprawił już dwóch wychodków, Arsen jednego, oraz nawalony bystrzak pozamiatał podłogi tym rudym mireczkiem co go odwiedził. Co zrobiły wychodki? Zapadły się ze wstydu pod ziemię, żaden z nich już się nagle nie udziela. HAHAHAHAHA Tfuuu....
#danielmagical #rafonix #patostreamy #jw #bystrzaktv
polaczyna - Tak widzę wychodków. Obrażają na tym swoim śmiesznym forumku, pozują na j...

źródło: comment_Lxdd9IzCdboJgVxwnRuU9LRRpYdRsjvC.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Rafonix ma jeszcze lepszą armię niż Wypok xD


@Dyzio0700: Sądzę że każdy z tych dzieciaków ze zdjęcia bez problemu by #!$%@?ł wykopkom. Nie oszukujmy się, wychodki to jednak lamusy na strzała.
  • Odpowiedz
@FanyChopak: Tego nie mogę dla Ciebie zrobić, gdyż mam taką zasadę że do internetu nie podaje się ani nazwiska, ani danych kontaktowych do siebie, więc musisz mi to wybaczyć.

Pozwolę sobie zadać pytanie. Czy widziałeś jakichś konkretnych typów z wykopu na streamach u Daniela? Oczywiście nie liczę tego od żelek i tego wytatuowanego, bo oni tam przyszli wtedy kiedy był hape na Magicznego. Aktualnie pewnie nawet go nie oglądają.
  • Odpowiedz
@polaczyna: Noo tak. ten wykop na ulicy nie widoczny. Mogliby pochodzić wykopki w swoich gadżetach, wtedy szybko zostaliby zweryfikowani :)Tak samo nie podaję swoich danych na internecie. Z pół roku temu czy rok temu dowiedziałem się co to ten cały wykop, na alko streamach. Nie jestem jakimś kozakiem, ale jestem wychowany w latach 90tych i nawet koksy na mnie wrażenia nie robią. Wtedy to jak musiałem się biłem i dzisiaj jakbym
  • Odpowiedz