Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z racji, że mój szefuncio zrobił mnie dzisiaj w #!$%@? i nie mam w perspektywie najbliższych kilku/nastu dni roboty, chciałbym dokończyć to, czego nie dokończyłem i wymaksować do 100% moje kochane Dark Souls II. Problem w tym, że gdy zrobiłem sobie wymuszoną przerwę od Soulsów (a przez to nie dokończyłem gry), to niespodziewanie *JEBS!!!, komputer szlag trafił, a save'y przepadły w #!$%@?. Tak więc piszę do Was z zapytaniem, czy ma ktoś (albo wie, gdzie taki save mogę znaleźć i się nim ze mną podzieli) save'a z gry (podstawki, bo dodatki też muszę wszystkie zmolestować), w którym obskoczył wszystkie lokacje, zrobił wszystkie misje, zdobył większość/całość przedmiotów, zabił PRAWIE wszystkich bossów (również opcjonalnych, ale jak nie zabił, to z chęcią zabiję), ALE: nie zabił ,,Starożytnego Smoka'' (#!$%@? zostawiłem sobie na deser) no i Nashandre (bo wtedy na ng+ przechodzi)? Za pomoc oferuję dozgonną wdzięczność anona ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirko info: save musi posiadać naczynie dusz, bo chcę scustomizować postać po swojemu, no i pasuje, żeby postać była wojownikiem, albo chociaż paladynem, bo tego zmienić się raczej nie da.

PS Jakby ktoś miał dorywczą robotę na terenie powiatu limanowskiego, to chętnie wysłucham propozycji, bo i tak się nie zapowiada, aby moja sytuacja nagle się zmieniła ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gra #save #darksouls2 #grajzwykopem #internet #praca #ulanipracodawcy #problemypierwszegoswiata
  • 2