Wpis z mikrobloga

Nasza znajoma @artpopa wrzuciła zdjęcia szczęśliwego Eltona Johna z "rodziną" LGBTQ

Tego samego u którego znaleziono sztukę pedofilską w 2007 roku XD

Aha i jeszcze chciał zapobiec medialnemu skandalowi ponieważ uprawiał seksualne orgie z przynajmniej jeszcze jednym mężczyzną i mężem zaś podopieczni byli w tym samym czasie w domu.
Link - https://nworeport.me/2016/04/24/supreme-court-to-rule-on-elton-john-celebrity-threesome-scandal-case-2/

Aha i został oskarżony o molestowanie przez 10letniego chłopca który oskarżył też Jimmego Savile - który w końcu okazał się pedofilem a jego reputacja padła na łeb

Pozdrawiam z normalnego świata!

Wołam, może przypadkiem trochę rozjaśnimy sprawę @Lawrence_z_Arabii i wielu z tamtego wpisu - @fenis @Czeggu @szybciutki @KruciHegot @agaja @TypowyRobert @Veno86-grze @To_ja_moze_pozamiatam @Rimfire
#4konserwy #bekazlewactwa #bekazartpopa #4kuce #chrzescijanstwo #neoreakcja #takaprawda #pedofilia #rodzina #dzieci #ciekawostki #historia eltona johna w pigułce
B.....a - Nasza znajoma @artpopa wrzuciła zdjęcia szczęśliwego Eltona Johna z "rodzin...

źródło: comment_9THRBpMR72X1WsVXn6FulwSgpclt9j7Z.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@revoolution: Twoje pytanie przypomina mi jeden kawał.

Siedzi facet w teatrze i ogląda, nagle zaczyna śmierdzieć gównem. Obok faceta nikogo nie ma, tylko jakiś typ siedzi przed nim, no to pyta tego typa:
- Przepraszam, czy pan się zesrał?
A ten typ do niego:
- Tak, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama:

u którego znaleziono sztukę pedofilską w 2007 roku XD


John lent 150 of the Goldin photos he owns to the Baltic Centre for Contemporary Art [...] An administrator at the Baltic arts centre, concerned that the work might be against the law, called in police. The police investigated the circumstances around the production and ownership of the image. The case was dropped as there was insufficient evidence to justify proceedings. The photograph had already been investigated in 2001 when it was part of another exhibition at the Saatchi gallery in London and was found to not be
  • Odpowiedz