Wpis z mikrobloga

Witam, otóż zmieniłem swoją obecna taryfę z plusha na nowego plusha płacąc 5zl. (Doładowaniem za 30 zł ze strony plusha) Po tej czynności pojawiły mi się promocje po wpisaniu *136# Plush internet promo BS, Rabat Video 30dni. Po tym chciałem sobie poprzeglądać internet w moim telefonie i zjadło mi 20zl.... na stronie jest ze gdy doładuje to dostaje 10GB plus social media i YT. Nie jest to żadna promocja na internet ? Teraz by moc dalej przeglądać neta musiałem aktywować promocje na Pakiet 5GB na numer 80025 żeby mi nie zjadało dalej... co mam teraz zrobić???
@Specjalista_Plus #plus #plush #internet
  • 7
@olez96: Promocja Plush Internet Promo BS polega na zyskaniu dodatkowych GB za doładowanie. Aby zadziałała, w pierwszej kolejności musi zostać włączona, następnie należy zasilić konto. W Twoim wypadku, jeśli chcesz zyskać 10 GB, social media oraz 10 GB na serwis YouTube, powinieneś wpłacić kwotę minimum 25 zł na swoje konto. Jeśli chodzi o Rabat Video 30 dni, to nie jest to promocja, tylko możliwość kupienia Pakietu Video - 2,5 GB do