Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gzres Nice. Widać mocno. Najgorzej cały kałdun zrzucić, potem już idzie. 4,5kg spoko wynik. Dobrze byłoby się też zważyc na wadze analitycznej. Przy takiej przemianie część utraty tłuszczu o niskiej gęstości jest "rekompensowana" przez przyrost mięśniowy. To na wydruku działa też nieźle motywująco. Szczególnie że w tym miesiącu masz też spadek w wody akumulowanej przez alkohol i syfu w jelitach związanego z niezdrowym żarciem. Za miesiąc tego już nie będzie żeby
  • Odpowiedz
@orange92: @pjoooter: zdjęcie jest robione pod lekkim kątem. Wydaje mi się, że to z tego wynika, ale na wszelki wypadek sprawdzę :)

@Falquan: W poniedziałek skoczę na siłownię swoją i sprawdzę jak to wygląda. Dzięki!
  • Odpowiedz
za duzo pompek miales (zreszta ktos Ci juz o tym pisal),
moglbys zainwestowac w metrowke/centymetr i podawac swoje obwody, oprocz wagi (), IMO to bardzo miarodajna (i motywujaca) metoda mierzenia progresu.
  • Odpowiedz
@gzres: raczej nie kąt zdjęcia. Samemu się tego nie zauważa kompletnie, ale zobacz że nawet ręce i barki trzymasz tak samo krzywo na obu zdjęciach. Jak masz gdzieś basen to warto uderzać.
  • Odpowiedz
@Rasporas: No czyli trzeba pójść do lekarza. Kiedyś już miałem ten problem z powodu noszenia za dzieciaka plecaka na prawym ramieniu.

@kavel: Właśnie wiem. Chciałem się zmierzyć, ale nie miałem miarki krawieckiej.

@Arturian: Mają dużo cukru :)

@Wejszlo: Bardzo mnie motywowałaś, dzięki!
  • Odpowiedz
@gzres: ledwo coś poćwiczył i już nosi gacie Calvina Kleina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

powodzonka! ja też się odchudzam i ważę teraz 81 z ~86 przed dwoma miechami. Leci wolniej niż bym chciał bo jednak u mnie pojawiają się imprezy częściej niż by wypadało i trzeba te dni potem nadrabiać ;p
  • Odpowiedz
@gzres: no wiem, że nie jest, ale też wiem, że w sumie można zrobić to odrobinę lepiej

u mnie głównie ograniczanie węgli, IF, pompki codziennie (i to dość nieregularne ilości bo postanowienie mam takie, że minimum 20 dziennie i zazwyczaj jak już zacznę to robię jeszcze inne rzeczy, jakieś planki, podciągnięcia na drążku etc.)

ogólnie nie chcę podporządkowywać życia odchudzaniu bo potrzebuję aktualnie trochę rozrywek :D
  • Odpowiedz